Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Békés emberek a horgászok....
http://www.blikk.hu/aktualis/b...
erre a behordásra kel kiagyalni valamit
mert
gyalogolni lusta vagyok 3-400 métereket minden kapás után
csónak bajos, éjjel kurvára utálok evezni nappal meg kurvára látnak......
házi etetőhajó tuti nem talál oda ahol volt, főleg éjjel amikor többnyire akkro jön a hal
a gps-es etetőhajó meg rengeteg pénz hogy nem ér az egész peca annyit (5-700 ezer)
ez már nekem is megfordult a fejembe
Behordásnál van nagy előnye, Iccaka fejlámpánál láccik a víz alatt a zsinór így kifelé jövet nem szeded össze a csónakmotorral
sötétben kurva jó
nekem az egyok narancs másik zöld aztán ha gubanc van sokkal gyorsabb a válogatás
elméletileg látszana fejlámpával merre áll a zsinór fárasztáskor, a zöd még látszik is egy kicsit a másik nemigen
mi az a buzi zsinór az orsók dobján !
akkor az a szar, el kell adni a picsába....... semmi értelme így horgászni
Nem bazmeg Részt veszel a közlekedésbe
120ért jó sok feltöltőkártyát tudtál volna adni a gimnazista lányoknak
a 4 hónap pont jó, tavasszal ismét kezdheted a vadászatot
amúgy ha eltekersz avvak a vizijárművel egy helyre ami nyílt víz de le vagy horgonyozva akkor sem szabad inni??
120 ezer, 4 hónap az ítélet jogerős
Több lenne az hidd el . Olyan 160 környéke és ugrana a jogsi is vagy 1,5-2évre ja ls utánképzés is garantált lenne habnak a tortára.
0.25felett bcs a dolog. Alatta közig. biri csupán..
Mentél a naszáddal,aztán leintett a yard,hogy:Jó napot kívánok,vízúti ellenőrzés kérem az okmányait,Pipi kapitány! vagy elkövettél valami szabálytalanságot,amivel felbasztad bennük az ideget?
Szerintem nem vizsgálták ezt ki rendesen.... Lehet,hogy csak tengeribeteg voltál....
Hát baszki már én sem művelem nagyon rég együtt a két hobbit ivás & vezetés mert mindig ki lötyögetem... Ezt elQrtad pip!
ténleg az vagyok baszod
Remélem

Mint a cigány a bíróságon
- Mit is mondott drágá árányos bíróuram ÖT ÉV?
- Nm öt év cigány Mondom KÖTÉL
enyhe befolyásoltságért enyhe bünti is jár, max felfüggesztenek - a nyakadnál fogva-
Arany kupa, arany bula stb
Csak ugye azóta csórók lettünk. Néha még a földre is le kell lépnem
Ez légalkohol. Amit a fújóka állapít meg, a vérben ilyenkor több van kb a duplája
Mert eddig nem vezettél hajót!!!!
Még inni sem tudsz rendesen? ? Ennyi véralkohollal itt mifelénk a dokiknak még műteni is szabad. Sőőőőt! Ennyi nélkül neki sem állnak. Te meg így rábaszol? ? ?Igazi hülye vagy!!!
Ha Te mondod!
Néző pont kérdése 1991 06.23-án vizsgáztam hajóból azaz 25 éve és még csak most vették el előszőr
A fasz se gondolta volna Akkor neked arany kupa dukál nem holmi szar tescos üveg pohár
Nem volt túl hosszú a hajós kapitányi pályafutásod