Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A bohócnak mondjad a bohócruhát is mert nem csak az orra lesz piros.
amugy nagyon szép sima hangja van,semmi kopogás csattogás és semmi füst bohóckodni van
biztos csak a torka véres.
de elindultam csak nem értem oda csak debrecenig
Nem vagy Berekfürdőn?
Vagy nem lett semmi az egészből?
az egész szép mert sok embert összehoz,sok szerelőt haver vette gyakorolni de nem próbálta ki és a motor olyan 6-7 ezer körül el fogy olyan mintha le tiltana,60valahanyas hátsó lánckerékkel is csak kuplungra jön 1 erékre,de a holtpontnál elfogyik mert jön a tiltás ami közel sincs a maximális teljesitményhez most okoskodunk mi a baja,de igasság szerint én ismerem ezt a vaskupacot,2 hónapja egy bemutatón a srác azzal kezte a fájtert,hogy gümifüst közben kopp gázon földhöz vágta és ahogy el borult ki hulott az összes tyukbél belőle és azonnali füstbe kezdett utánna bes e indult
és ennek melyik része szép?
na ez a szépség szopunk vele
bartharobi16@freemail.hu
Szekibá......az én emil cimem kell?ja és ha van kedved az értékek közt nézhetnél nekem láncvédőt ja és a féktárcsa baszogatóval is jó lene beszélni
láttam a videót
de én nem akarom hogy halom takony oktasson
Itt má én is vótam!
Te bogyesz most van fenn a videók között a "megúszta " című videó.
Ide illene a tied is rakd már fel
én nagyon meg kedveltem mig itt voltál vele és ugye abba jobban elfértem mint az ópelba
haza hát csak 3 autó jött elém tiszta marhák az emberek pedég nem igaz hogy nem látnak vagy nem hallanak
137 ló gyári 117-ről felhúzva
A Z 1000-edet verte volna
e-mail címed?

haza értél rendesen?
jó.
én is a 98-ashoz vettem de már nem kell! biztos ,hogy jó lesz. szombaton hívlak
3ooo olaj nélkül? a98asoba jó lesz?209461198 majd vissza hívlak és meg beszéljük a többit.
1. csá ninják.
A busz nem is megy annyival, hogy lehessen róla fényképet csinálni
Kérjed a liciteket
Még nincs eladva!
Neked ez a mániád bogyesz
Akár hány autód van mind lefényképezteted a hatósággal többször is
Én a lézerblokkolót még mindíg ugyanúgy használom mint előtte, mert a szeptember 1-i törvényel nem romlott el autómatikusan a műszer