Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2 éve nem mociztam nekem most még egy mz is sok
de ne szarjá majd 4-ikbe indulok
Péntek-szombat-vasárnap Panyola
tudom hogy profi vagy Pipi nem is kétlem csak mindenki le nézi ezt a kis szart de száűmolj csak!160kg 122 ló le áttételezve 255 a vége de 3-ba még emeli az orát simán gázra emlékszem annó a 750-el is ki fordultál az udvarról és nyél gáz még jó hogy csuszott a kuplung ezzel 1 nyélgáz és már fent is az eleje aztán jön a rémület,a fék és a risza,és már hajit is lefele
Mikor és hol?,de nem igérek semmit mert melótól függ.
fórum találkozó gyere szivesen látunk
A világ végén!
te csak a gumikat hozzad Pipolina hozza a rudakat
Az ópelba
azért mert 22 év alatt kifordult elém egy fasz, nem jellemző, hogy törögetem magam. Saját hibámból nem igen fikkantottam még.(legalább is nagyot nem) Asszem ezt kevesen mondhatják el magukról

Különben meg csak egyesben akarom kipróbálni nyélen Panyola-fehérgyarmat fehérgyarmat-panyola
jajde jó még több motor
Merre fogtok találkozni holessz a Buli ha szabad érdeklődni?
van, de hová teszem ha motorral meek.
estét!én se autópályázok!mék a négyesen azt kész!Debrecenből meg Nyíradony felé...
Fazi jön?valakivel összebeszélhetnénk,mi pénteken olyan 10 körül indulnánk!mondjuk a mi tempónk nem lesz halálos
mégiscsak a Kawával megyünk,csak nem Mz találkozó ez
2 gumim van Szeki is hoz kettőt
hozzál de van nekem is de nem szeretném hogy ez a marha összetörje magát
nekem is van füstölni való de én nem toom elvinni.....
guma jöhet de ne drótos legyen és ne slick és nem csak én fogok füstölni

megnézzük-megnézzük....
kamerát vigyek?
uuuuuuuuu de bizniszes emlékek jöttek rám Pipi anno volt nekem 3 ladik is lehet csapunk egy kört a Tiszán is ruhát meg sisakot hozzad csak......mert az öreg asszonyok ne az én uj sisakomat verjék szét a fejeden amugy meg látom előre hogy földhöz fog vágni.........de egye fene végig nézem
neked nincs peckád?
ha motorral meek arra még ráfér a 2-3 guma a füstölőre na de 2-3 pecka botot hová szerelek fel?
nekem nem is raktál horgász szerkót
hogy fogok pecázni ott a vi lág végén?
helyes akkor kompozol hamarabb is itt vagy