Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én tudom hogy te tudod csak azt nem tudom hogy te tudod amit én tudok. . .
dehogy érted a kipufot a kilencesen akarom lecserélni
Értem én nem darabonként akarsz motort venni hanem egyben.
Majd lehet, hogy veled
gondolom nem az asszonykáddal mész
Ezt nem reklámoznám
Ez a kedvenc filmem
Akkora Fan vagyok, hogy nekem már a 2-ik részre is megvan a jegyem, pedig még csak májusban forgatják...
2 akkó
Itt hétágra süt a nap ,szélcsend 11 fok száraz aszfalt drusza nem jó a kidörgő mert barkácsolni kellene meg az az E betű idegesít eyg picit
itt már térgyig ér a hav
1. jó?és neked mi jó ebben?Mert a fák megint vízszintesen vannak.
Jo reggelt trogerek!
van segédvázam...
sziiiip otód van..........TIBI
Én most jövök a hittan óráról az ördög bibliáját olvastam. .
Jó estét nem alvók.
ne a kántort küld hanem a bodrit bazdmeg
ha kell segítek küldöm kántort egyből kiszagolja akkor majd csak meg lesz már nagyon várom
na mivan itt mindenki formába van? öntő formában
igen, itt van csak nem találom de ez most halál komoly! valahová eltettem és most keresem mint mikor éhes kutya keresi a csontot amit elásott. ha meg van küldöm, azt hazudták hogy az enyém már kész van,. na most ha nem tudják majd az sajátom összerakni akkor meg zsanettezem őket az tuti.
Szeki meg kaptad már a ülés púpot:
én még berénybe voltam ,a csákónál, mikor épp elkezdte, pöpec zsír verdákat hozott de akkor nem futott össze a lé, utána meg a vfr jött több évig, nem volt hitelem és csak bengára költöttem a honda mellett.ennek a bordó zx-nek meg van heggelve a segédváz nyúlványa, nem félnék tőle de ki tudja milyen szakértelemmel szabták össze, a csimbókokról ítélve ráheggeltek a másik varratra. meg asszem ferdén is állt a hátsó váz nyúlványa, a benzincsap elzáró le volt törve meg nem is rá való volt én ezért tettem le arról a bordóról.itt helyben is van olyan zx aminek javították a vázát, heggelték a váznyúlványát de szép a varrat jól el van dolgozva alatta a felület, a motorházának egy darabját én adtam mert kitört és elmaradt valahol. az is szépen meg van javítva, ami nem gáz ha szép az elvégzett munka rajta.
próbáld meg hátha elhajt a busba
bogyesz , meg várom míg lecseng a hitele utána teszek két kilós ajánlatot és meg veszem