Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jimy meg oldódott a kawa baj?
Az is lehet, hogy a lámpa alatt a légbeömlőben az a két kis cső nincs a helyén
Kisebb fordulaton van elég benzin, nagyobb fordulaton valószínűleg kevesebbet tölt a szivattyú.
User manual nem említi, de minden hibát azonnal lehet orvosolni a hátsó kerék kivételével...

...csak vicceltem....
ne foglalkozz vele biztos megint be van tépve az enyém is csinálta ezt csak akkor nem volt rajta a légbeömlő és 100 környékén lehörgött ezért gondoltam hogy a karbi környékén kéne szét nézni
Helló de akkor miért indul jól meg ha elindulok akkor megy mint az állat
aztán meg 2-3- ba nem?
jimy L ezt a mondatot hogy érted? (nem az volt a hülye aki eladta)
Megjött a szerelők királya csak elfelejtette le írni hogy először a hátsó kereket kell ki venni
Hali!

Jó az a motor (nem az volt a hülye aki eladta ), üzemanyag szivattyú környékén keresgélj.

Üdv. a 9-esek táborában.
Karbi baj ?
Köszi
Amúgy nem rossz a moci csak egyszerűen nem tudom kiölni a dadogást, jóval jobban megy mint 180-van.
Már vettem bele új gyertyákat, vez láncot, levegő sz.
Jelenleg pöc-röff hidegen melegen de most 140-nél nem megy többet.
Látta már 1-2 szerelő de nem bírtak vele.
Én ültem is rajta Csak akkor még nem volt ilyen szép (adatlapom) Nos én sokat nem tudok róla csak annyit, hogy egyszer ment vele 180-at is Nem volt egy rossi
Néha kapucnyi is benéz ide. Tudtommal nem volt gond a mocival, de jimy sokkal többet tud erről mondani
Egyébként Üdv a 9-esek táborában
Helló valaki tudna segíteni vettem egy zx9r-t, egy kapucnyi n sráctól.
De azóta szívom a f.....t dadog nem megy simán mi lehet a gond?
Szar a karbi vagy nem tudom,
szerintem van itt olyan ember aki ismeri ezt a mocit!
Állítólag azt látták mások is
Kérdezd fazit még fotózta is...
csak akkor volt gáz amikor olyan gyors voltál hogy a saját segged láttad már a végén
ehhez már akkor hozzászokhattál volna, amikor még nekem is motorom volt...
Pipi ez már lekörözés
estét
5
4.--dikk
1. jó reggelt.
Haho mindenki,

Csak gondoltam megemlitem, Nolan N85S sisak lett vegul is a befuto, ajanlani tudom csak mindenkinek. Sporttura sisaknak hirdetik, nekem nagyon bejovos.
Gumit is csereltem, Michellin Pilot Road turagumi, indulhat a szezon vegre. (itt eddig folyamatosan esett, most van csak napsutes... :( )

Koszi minden segitseget ez uton is.


Udv:
Miklos
Kedves kékvér Azt kívánom neked, hogy jövőre családostúl kelljen eltölteni siófokon vagy két hetet Szerintem most kezd hírdetni a motorod, azt még gyűjts hozzá egy kicsit télen
Siófokon nincs az, hogy melyik a lehúzós hely
MIND AZ Az egy bűnszervezet 2 és fél napomat alig takarta 80 péz kettőnkre, úgy, hogy a benga és a szállás barátilag ki jött egy 20-asba
Haverék egy semmit mondó régi szocreál felújított szállodába töltöttek két éjszakát 80-ért a 60-fős szállodának volt egy 4 személyes jakuzzia, meg két ótvar szaunája És wellnes szállodának hirdetik magukat Állítólag volt masszás is, külön 8 rugóért azt a 40 ezeres napi szállásdíj nem tartalmazta
Egyedül a reggeli volt benne svéd asztal A nulláson a gastland-ban bárki annyit és azt zabál 990-ért amennyit akar
Úgyhogy engem ezzel sem csábítanak Bár nem is én töltöttem a nászutas hétvégémet ilyen pompa helyen hanem a haver....
Nos részemről a konklúzió:
Innentől az M7-en, ha siófok nevezetű település mellé érek, még a fejem is a másik irányba fordítom...