Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


Hamarosan kiderul
Szekikém nézd mit találtam neked tegnap jártamba-keltembe
Mindíg szoktál fényképeket felrakni az utak rossz állapotáról
Na én is találtam egy apró kutyort
Nos szerintem akár meg is állapodhatunk, neked ez nem kerül semmibe. Ha ezeket a képeket Überled vendégem vagy egy üveg olyan basiféle borpálatra
ac elött van szüröd?
..ha nem etetem rendesen a dinokat a vegen meg kihalnak
En is megnezem a vasam
Valami nem spakkol
Tegnap bentt voltam fehervaron.Odafele minden fasza volt de visszafele szarakodott
Mint ha nem kapna rendesen benyot.
Mar mikor menttunk pipohoz akkor is neha csinalta.
remelem nem az AC pumpa
Gondolom volt orom
GYÁÁÁÁÁÁÁ
Majd csorgess meg ,hogy mi a palya
tegnap turamotoros csapat ment mellettem m-0 bevezetö lámpa piros az egyik telibeverte a másikat hátulrol
kiderül ha bemelegszik mit bir
gyere erre!
ma kerülök egyet vele
No mi van a geppel?
reggelt
csodalkozol ,hogy elfelejtettem visszahuzni?
Olyan jol cigiztel a benzinkuton ,hogy kimentt a ver a fejembol ,
Jo reggelt trogerek!
jó reggelt
Na ezt az élményt akár 2 pofonra is elcseréltem volna
Erre emléxem, mindjárt pont egy éve volt
piszok szerencsétek volt
1 jó reggelt,hasatokra süt a nap.
Ja a legjobbat nem is meséltem: ma kifogyott a benzinem eddig először. Ami a furcsa, hogy csak 16,5 litert tudtam rátankolni csontig. Hova lett az eredeti 19 literes térfogat?
Fülledt párás időben bőrcuccban a főutcán a gyalogosok közt rajt ülve, suhanva gurulni, majd tolni az egyenes szakaszokon egy élmény volt a 200 kiló tömör gyönyör
Mi meg ahogy mentünk hozzátok Polgárdiba a talira, útközben Zalakomár útán nyílt szét a Niki táskája, tükörben még láttam is 200nál hogy valami röpköd... Bogláron szólt egy robogós, hogy lifeg a táska
Ami meglett: övtáskát egy rendes család visszaadta egy az egyben.
Amit kereshettek: Piperecucc, fogmosópohár fogkefékkel, összehajtható fésű (ment is a szomorkodás érte )

Szal van mit mesélni... Ma csináltam pár képet a csacsiról meg haver 636osáról, majd holnap feltöltöm őket