Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a Lengyuszé pont jó lessz én meg tankolom
Amugy ez nem egy 2 szintes fahaz volt?
Motoros talalkozara meg ugy megyunk,hogy 1 disel autoval levontatunk vagy 10 vasat oszt,csak letamasztjuk!
kreativ épitő jellegü szellemi játék
És egy darab szaros papírt se adtak neked az összerakáshoz?
edd neki Colyotnak ő még lehet motorozna is benne
én má nem idegesítem magam rajta ,amennyi lóvé lesz benyára annyit motorozok
nem erölködök,annál roszabb
na persze,én is este 7-kor fogtam hozzá...... olyankor kell ezt csinálni ,aztán meguntam,meg nem akartam hogy feljöjjön a szomszéd ,ma meg befejeztem
kint is emelnek
picsát most jövök moszvábu találkoztam életem első rendes rend őrével most razia van erre és a tegnap még müködő bal első tompitottam mára megadta magát persze rögtön le köröztek na ha meg csinálja mehet tovább hát persze hogy az égő készlet még véletlen sem olyan 10 percig könyörögtem hogy engedjen el ...........sikerült
ja ,majd az én számlám kárára pofázik nekem órákig hogy rakjam ösze azt a szart mi.,,,,,,kész röhej
A pikantériája a dolognak,hogy mikor elhoztuk,4 pakkot adtak ki mivel lapraszerelt volt a drágám,aztán mikor raknám ösze kiderül hogy 5 pakk van hozzá .
A kedves rokonszenves fiatalember elfelejtett egy dobozt kihozni. ,telefon, ,mehetek visza Gyulára saját költségen az ő hülyeségük miatt
Azé volt bennük annyi tisztesség hogy nyomtak egy fürdőköpenyt vigaszdíjnak
, ,
Ez meg baratok kozt is ,sorozgetve 1 ora
Bogyesz te ne szerelj inkább hord a benyát mert Himiék megint emelnek
nem oldalra üt? akko mán valaki gyakorolt vele,esztergán,vagy fent akadt a patkán
miért nem kértél telefonos segítséget vagy a felezőt
na,felébredté öcsi
jó reggelt
mert te ügyes vagymi?okoska!
nem vagyok én asztalos mint itt egyesek.



















ja.....te meg az olajhoz vagy hülye nemdebár......1-1
ahoj ! béna vagy Himi
Na osszedobtam a vasat!
Iszonyuan szepen muzsikal!
Elegem van a bútorokból,nemtoom Jymi hogy bírja,én 2 napig kinlódtam míg össze tudtam rakni ezt a kurva szekrényt
A JYSK tehet 1 szivességet.........egy kurva leírás nem volt hozzá hogy hogy rakja össze az a barom aki megveszi
tiszta legó
ho-hóóóóó...me mééé?
Keszulj a tavaszra Himi!
szasztok
Szevasztok trogerek!