Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

burkolt simson burkoló
huh de meg leptél Szeki ezt a számod még nem mentettem el és éppen valakit várunk és te megy csak megkérded menyi az idő azt hittem már akcion van
Azt látom, ha kidobnak az ajtón, vissza mész az ablakon.
Meséd csak e mi is a szakmád?
Má csak, hogy tudjuk mihez hívjunk, ha elromlik.
háááát nekem is az lesz. több lesz az üza+parkoló klts. mint m.díj.
de aszerszámaimat gyalog vigyem? á mindenki elhozza a lakását oszt megcsinálom oszt vissza viszi
ebben a porfészekben soha nem parkolok fizetős helyen, nálam elvi kérdés. rohadjon meg kósa, ebből akar rongyot rázni.
ha kell 2-3 km-t gyaloglom csak ne kelljen fizetnem.
szerintem egy szarházi banda az egész kormányzat.
na de ez ellen mit lehetne csinálni?ne tankoljon senki,vagy robbancsuk fel a kutakat?én csak jól járnék de téleg nevetséges ami már magyarországon fojik lassan az ország név is meg fog változni
de akkor aparkolást is felviszik mert nem leht több a parkolás 1liter áránál.és kevesebb lehe?
eddig -10% a fogyasztás csökkenés, de nem tisztább a városok levegője!
ha nem tudom én sem megtankolni a motort akkor marad rajta a ponyva 1 évig.
hát nekem már nem érné meg odáig de most arra megyek és ha kell szivesen adok
hordta egy srác pár éve de eltünt.két nagy tartály volt egy buszban meg sok zöldséges láda
nem, nem, 400 ft és a fölötti is várható!
és milyen a pálforduló mostantól ha tél ha nyár ha szezon, ha holt szezon 1600 akárhány ft a pályadíj.
én nem haladni ótópálya, lehúzó tróger banda, ha fletó ha orbánia.
MONDOM MOSTANTÓL!
hát éppen lesz nállam 300ft-os teljesen véletlenül
hogy örúlök a 400 ftos benzinnek
elég most remélem a következőért én megyek
okééééééééé mondom 1 litykó van nem tudom mivan az öreggel de ezt is kunyizva adta még a nevét is rá irta a cimkére de ha kell több akkor most mond és viszek
ha a ring lehajtónál vagytok csörgetsz akkor m3 shell kutnál talizunk
bocs nem tettem vesszőt nem,reggel megyünk de megyünk hivlak ha pöstön vagyunk,vagy hol csörizzek?
ezt nem értem nem jöttök
nem de hivlak és viszem azt az 1 litykót
rákérdezhetek?
műhely!