Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szasz mindenki
Élete könyvének a végére ért. De ismerek még egy pár görényest, ha unod a macsekot, hozd.
akkor egy kis olaj a tűzre
persze ez is zőőőőd
eleven banda ...HZoli ..te nem tekersz?jaj Joe-k a képét láttam Facebookon..írtam neki majd jól letol szia pipikém ..baccol mostanság rám,kapjad be
Ma érkezett.
Nem a két szélső, hanem a középső.
Uhhh akkor valamikor bisztos összefutott Hamuval(pechjére)
Bocs Jimy
hé szeki meg találtam azt a koncertet amiről le maradtál kisújon link
csak végdob de magamhoz nyúlok! nincs már fenn!
Ovassá vissza, nem tom.
dokkmunkás felsőtest.....
amikor ossze gyün a sok kulák én csak pitylogok


Csak volt, már rég nem él.
Mi van nagy bevásárlás zajlik?
csak végdob?
kerek vagy ovál?
Hát Jimykém 86-ban amikor meglett az első videónk, az első filmek egyike volt a Rémálom az Elm utcában amit láttam
Akkor még féltem Freddy Krugermann-tól szerintem két hétig mindenféle vadásztőrökkel mertem elaludni, ha netán álmomban elvinne
Azóta, nem azért nem félek tőle, mert megnőttem, erős és szikár ember lettem dokkmunkás felsőtestel , hanem azért nem félek, mert a HAMUKA velem alszik a szobában, őrzi az álmom nemis beszélve arról, hogy Ő egyszerre 4 olyan "karmos kesztyűt" hord amiből Krugermann, csak egyet
Asszem nem kell, ahhoz matematikusnak lenni, hogy tisztán látszon a túlerő...
Asszem ahhoz, sem kell különösebben nagy fantázia, hogy mit csinálna Hamuka egy, olyan szőrös izével ami nektek van
ott van a postaköltség is az ár alatt...asszem "shipping" néven
meg hogy szállít-e Magyarországra
Nézd meg meddig tart a licit, mert ezek általában hétvégén érnek véget, na akkor megugrik a licitek száma.
csá görény
amoda megkavartam a szart
csá pockok
Kékvérnek, van egy fasza karcmentes raptorja. Asszem 40000 Ft. és jó a hangja is.
meg nem tudom hogy postaköltség stb.lehet nem éri meg!így durván egy 20asért jó vétel!
találtam egy yoshimura doboz a kicsikére 55font-ért!sztem elég fasza!
mielőbb....
Arrú azé csinálj képeket...................