Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

10-db os lesz me semmivel se drágább mint a 8! kb 200 ft a különbség!
Himi! Elég a kék csavar vagy kell a gumimutter is?
8 vagy 10db os?
jaja,most keltem!reggel 8óta.........
máá ennyi az időőő?
Jó estét az uraknak!
Szia Sam! Kész a sárvédőd! basi2@citromail.hu-ra küld a címedet hová küldjem!
Szivesen
Látom bogyó hat a gyógyszer

Visszakaptátok már a banktól a százast?
Ebéd!


Asztán egy kis szunya ebéd után.
sam tesókám meg kaptam a levelet nagyopn köszönöm
ja,csak én egész hétvégén melóztam,a nem kulákok meg verték otthon a pöcsüket..........
öcsém a kulákok most kelnek fel
reggelt
Jó reggelt!
az a leg jobb mikor telózunk ahogy szidod a nővért csak ne hogy ugy járj mint én olaszba sétáltunk,és a szembejövőkre vigyorogtunk közbe szidtuk az anyukat ők köszönésnek vélték és vigyorogva hilóztak és integettek mig nem 1csaj jött szembe a gorillájával......momdom neki vigyorogva;báj-báj mocskos ribanc,hogy a kurva anyádba akadt volna a fejed erre vissza fordult és rám szólt hogy;en tudni madzsar de már jött a debella is mondom neki akkor azt a szót is ismered hogy FUTÁS
csumi ez a tökfej Béla hozza a formályát azóta sem jött ki hogy megbeszéljük az alkatrészt pedig telóba monta kell neki minden,főleg a leszopógátló
Sam tesókám örülök hogy jobban vagy mert a mama meg siratott hogy gyógyulj montam neki hogy nem sikerült a műűűtett erre orditott be lökettem vele 1 gyógyszerem,azóta le sem szál a bicigliröl ja és a mankódra fel ajánlotta a bicaja kormány fogóját ha át adom be is gyorsul6sz gyógyulgassál és decemberben találkozunk a konzum bulin UI;rokonokat meg ne szedj már össze többet mert elég lessz elosztanom a fődeket és ne beszélgesetek......................irjátok le 1másnak
Szevasz Bogyesz!
jó napot
Csok Karmi
szia Sam jobbulást
szia Fazi csokos
Ma vagankodsz a mankoval?