Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lassan szerelj tovább tart ugyan is szinte mindent ki cseréltem,,a müködő hibátlan motorban,,
mem merem soha többet amugy is a gáz pedál alatti pöcköt teljesen kitekertem mert az asszony vezet még had szokja a 200lovat
gyors ember későn húzza a féket a lassúbb meg még később
Mire kell kerék? Ódira/mercire van 16-os 5 lyukas.

Bogyó ügyes vagy, csak egy picit lassú
Jó reggelt!

Próbáld ki tartósan 12-12500 ford/percen, ha azt is bírja tíz-húsz percig akkó tálleg jó.
na be indult a csühögő igaz 1-2 henger még nem megy de finomitgatni kell rajta már csak azt remélem a vizet nem főzi
dezsvirem nem hogy le motoroznál hozzám 7végére ennénk innánk csavarognánk a belső szoba lehet teljesen a tied
amugy jó napot mindenkinek
ééééétem máá akorr is sok igérj 40-et
Szevasztok!
Barátok, ismerősök, és rokonyok(bogyó) 2 napi szüntelen ivás után ma nem iszok motorozok egy pöttyet meg alszok
Bogyóóóóóó!
nem igazán értettél meg vazze!
ééééééén akarok venni!
A gyári felnit gumistól eladtam 30.000-é! 5-6mm volt a gumikon
Amit kinéztem/alufelni gumikkal/az kb 80%-os!
ezt kérdeztem hogy 50.000.- jó ár-e érte ......
na értessz mááááááá?
elmentem,majd később benézek...csőőőőőő
reggelt naplopók.......
Jo reggelt trogerek!
Csokos Karmi
jó reggelt... szép napot
3.dik Jó reggelt
1.Jó reggelt.
jó éjt
kösz a segítséget
gondolom a lamináló gyanta az sűrűbb is mint az injektáló így jobban oda lehet vele fogatni a szövetet
A külső felülete ragacsos marad mert nem kézi laminálásra van hanem kétoldalú szerszámba illetve vákuumzsákos eljáráshoz!Ahol nem érintkezik a levegővel!Lamináló poliészter gyantát használj vagy a drágább epoxit!Létezik olyan spray amit vázanyag rögzítőnek hívnak! Azzal oda lehet ragasztani a felületre elméletileg a szövetet!Én magával a gyantával szoktam! !
na az király én úgyis csak szövetet rendelnék a többit itthon is meg lehet venni
már csak a méretet kellene ki nézni a szélesség már meg van csak az alap hosszt nem találom
kérdezd már meg hogy csiriz nem jó? me akko düdök
kiváncsi lennék a postás hogy vinné ki de 1 próbát megér
Na Csimbi küldik az USA-n kivül is de vannak egyes tételek amiket a veszélyességük vagy méretük miatt nem tudják küldeni!Emailt kell küldeni a pontos megvásárolni kívánt tételekkel és válaszban megírják hogy mit tudnak küldeni és mit nem!