Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de télleg lesz pálesz?
én csak az olaj cserét tudom nullázni 1 gémkapoccsal a többihez lekk a laposstop
sokkotkap oszt beindul
csak öblögess vele le nyelni tilos!
az de csunyán
csak ne fagyálló legyen
agymosás kell neki kívánja én tudom
háát
majd jönnek a laposstoppal oszt rádugják
1-5-ig van a nyaralási idő de bizzunk a 3év szoba fogságban
na amit nekem küdessz elakarod csorni?
majd a szakértö megmondja
az is lesz csak még el kell mennem el lopni
tengap előtt a hézagoló lemez(terelő lemez)szopatott a motor és a váltó közt mert halgattam 1 bolondra aki anyira sietett vissza a kocsmába és azt monta malyd berakom utánna ha be emeltük.....................a ladáét igen.....ezt nem 1 nap mire magam be köszködtem tegnap az öninditó.....öszeraktam az egészet és nem indit na megint szét az egész mival a szivósor alatt van.....ma meg az olaj szenzor valami kütyü a motorban és nem hagyott inditani mert hibát észlelt........csere mivel az is van a computer alapból ir vagy 15 hibakódot nem tudom hogy hogy volt ez járóképes motor ha semmi nem mükszik és még be sem inditottam
nem tuttad
az már eleve bűn ha valakinek egy bmw-je van
persze ettől még nem menne rácsos iskolába mert elég büntetés neki maga a birtoklás ténye
Valami jövedékiadót elfelejtett befizetni asszem olyan 11 milla értékben de ha akarja elmondja ugy tudom nem titok, meg itt tudja mi9ndenki már a búcsúsztató buliját meg is ültük, múlt hónapban, azóta sz@r az autója is...
csaknem
szilva?
kibaszott router ,má máma 2X meghülyült......nyilván ujjat kell venni
nemgyőzöm hivogatni a netes fiúkat
mé megy gugolni
aki éjjel melózik........ ,vagyis legalább ugy csinál
legalább addig ki is engednek
miért is?