Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

___"reggelt!imrék
na akkó holnap te is lerendezed a kékséget?
hideg van,csuszik az aszfalt.......motornak ilyenkor má garázsban,vagy valami jó meleg szobában a helye


ezek után hogy mondjam hogy boldog névnapot?
én megúsztam de nagyon csúszkált,igaz csak meg meg ugrattam
Nem amortizáltam le, enyhe karcos lett, ha az indexet pótolom, már szép is.
Ja boldog névnapot Jimy papa
Üdv urak akkor holnap imádkozzatok mert az év utolsó gurulására készülök és egészben szeretnék hazajönni.Mellesleg én egy matizos faszkalappal akadtam össze csak amikor a 12 tonnát meglátta 20 centiről akkor hátrált meg
Boldog nevnapot Jimy! ,
nagy koponyák ezek a rendőrök.......
na bammeg...... ,hát erre kell hazajönnöm...mi van veletek ,mindenki leamortizálja a motorját még az idén?
Amugy Boldog névnapot öreg
Nem ilyenre számítottá mi.......
Hú bassza meg! Akko bódogságos nevednapját és születésnapot!
Ja, kiegészíteném az előzőt annyival, hogy a kiérkező rendőrök nem értették, hogy-hogy csak ilyen kis mértékű a sérülés, hiszen ilyenkor el kellett vonta szállnom, mint a győzelmi zászló .
A következő sorok csak 18 éven felülieknek és erős idegzetűeknek ajánlott! A következő sorok megzavarhatják a nyugalmat, várandós anyukák esetében negatív hatással lehetnek a magzat fejlődésére!

Béemvé tulajdonosok nyugodtan olvashatják, hisz az Ő szellemiségüket (mivel nincs) nem sérül. .

Röviden a történet:

Mivel ma elfurikáztam 40 liter benzint, nőljjön mindenkinek még egy foga, aki ma nem ment 260 fölött huzamosabb ideig.
Motorozásom utolsó 6 kilométerében 1 bátor, hovatovábbnem vakmerő autós a stopptáblára fittyet hányva, időutazás segítségével átsuhan előttem. Azonban hiba csúszott a számításában, vagy a fluxos kondenzátor nem működött elég jól, ezért az időutazás technikai okok miatt elmaradt, melynek következében a b oszloptól hátrafelé leamortizáltam az WV Polo hátulját.
Vészfékezés és hirtelen kormány és súlyponti áthelyezési játék miatt (ügyesség és rutin ) elkerültem a véresebb végtagleszaggatósabb balesetet.

Motorkerékpár sérülései:
- bal első index
- bal oldali idom
- fejidom baloldala enyhén karcos lett

Bőrnadrág sérülései:
- a koptató (mely a munka nagyrészét a Poló lerombolásában elvégezte), leszakadt a tépőzárról.

Személyi sérülés (én):
- bal vádlimat megnyomta kicsit az idom széle

Mivel az áldott jó autóvezető állampolgár stoptáblát figyelmen kívül hagyva elém hajtott, mégsem volt hajlandó elismerni a felelősségét, ezért a nagytiszteletnek örvendő 5. kerületi rendőrkapitányság közlekedési alosztályának segítését kértem . Mely a bejelentést követően hamarosan meg is érkezett.
A helyszínelés során megkérdeztem a rendőröktől, hogy nem lenne-e kedvük lefényképezni a helyszínt és a sérüléséket, nemleges választ kaptam a hivatkozva a tárgyi eszköz (fényképezőgép) hiányára. A következő kérésem, hogy olyan szívesen megfújnám a szondát és gondolom az autós kolléga is, tárgyi eszköz hiányára (alkoholszonda) hivatkozva szintén nemleges választ kaptam.

Szerencse a szerencsétlenségben, hogy a mögöttem haladó autós , akit hálám örökké üldözni fog, maradt tanúnak.

Mára ennyi.
A francba, hogy nem vittél. Legalább jobb napom lett volna...
a francba hogy nem erre lakx
Köszönöm a névnapi köszöntést!

Ma is el kellett motoroznom 40 liter benzint
Akkor minden ok lesz.
összeraktam vezérlés szépen átfordul,dógozik minden ok apróságok maradtak mint szivósor de azt csak berakás után mert müanyag és könnyen eltörik száma még nincs ahoz képest hogy a Sanyi 7közepére monta............
Pipacs hol van? Megijedt tőlem és elbújt?
csopp/s
Te meg mesélj! Kész a kocsi? Mi van most vele?
S mi várakozásod célja, ha van neki?
áááááááá dehogy már megint sarokban állnak mint szoktak
Jaaaaaaaj, a kis cuki.
EN pl. teged vartalak