Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jaja.persze gondolkozz már én nem megyek el vele,főutra stb:) simán megtehetném de pont ezért nem megyek mert nincs jogsim.ennyit eről
nem töröltem nyugi csak átfogom alakítani amúgy meg amikor én beírtam elsőnek hogy "vettem ninját"meg stb ti kezdtetek köcsögösgödni (várjuk anyádat találkozokra)stb. meg hogy minek ekkora motor egy taknyosnak stb...Én sajnállak téged hogy összetörted magad...csak hogy tudd azért nekem is szar érzés volt amikor beírtam elsőnek aztán kaptam a dumákat. amúgy igen Dunaújvárosban meg lehet találni.
hagyad a fenébe Pipi!világtalan kóborász ez a gyermek én nem akarom bántani csak nem értem mit fényezi magyát miko nem sok köze van a 9-eshez ja bocsánat ő kapta csak nem tudom hogy akkor milesz ha a rend őre meg foglya jogsi nélkül jobbik esetben a rosszabik eset ha éppen valamelyikünket,vagy családtagunkat vág telibe me ugye az a rozsda boglya meg is tud lódulni rendesen és ezzel ujfent nem bántani akarom csak a jót mondom na Tavasz Bakterok
3.-dikk
Te zsoltifiú te miért törölted az adatlapod? Gondolod ha rád szeretnenék találni duv-ban nem tudnánk? Vagy kutyától vagy máshonnan de nem lenne nehéz rádtalálni. Komolyan érdemes lenne egy kis leckét venni tiszteletből. Ha jól emléxem nem mi kerestünk téged meg, hanem te irkálgattál ide be. Lehet fazit átküldöm iváncsáról annak közelebb vagy Én azt sem bánom ha te örülsz, hogy összetört a motorom és súlyos sérülést szenvedtem. Én cserébe nem kiívánok neked rosszat, hisz az élet megvert már téged a testsúlyoddal. Ez annyi időssen ha megéred mint mi vagyunk gyorsabban öl mint a motor.
Mindenestre, ha csak ugatni meg kárörvendeni tudsz akkor maradj a dunaújvárosi topic-ban. Ott lehet jó ez a stílus...
Csá edem rég láttalak nem ezek függvénye, hogy nincs vas ha vennék nagyobbat vennék
1.Jó reggelt.
Sziasztok!

Napokban Pöstön voltam, jó idő volt végig, erre csak hallgatni tudtam a mocisokat... sokan előjöttek a barlangból

Voltam az oldtimer shown, hát 3 rongyért nem volt nagy durranás, volt 1-2 szép autó, de semmi különös. Aki nem jött el, nem hagyott ki semmit.

Pipi ha helyrejössz meg lesz lóvé milyen vasad lesz? Láttam a régi hirdetését, elég szomorű...
megyek is ki kiváncsi ilyen csicskákra?! na cupp kicsim
na alugyá duci gyerek mert lefogod késni reggel az iskolabuszt
svájci nyelv
orosz vagy?szerencsétlen gyerek.
Nem baj majd kinövöd. Na cakát
romungrosz
öööö orosz
mit keres a tévé-tek baktán
Vaze ez nem is madzsar?
barátkozz. na de én megyek Távész báktáló!
már bevettem és csak barátkozok
Bogyesz vedd már be a gyógyszered ne szekáld a fiatalságot
hát igen pontosan .. pont így volt
tul gurultál az udvaron a tégla melett amire a lábod le ér
áá. ma összetörtem sajnos. huh most apu mit fog szólni? hehehehehe
bent van a házban? nagyon helyes