Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem lesz kész péntekig? Adja el nekem olcsón, úgyis túl erős neki!
Na megyek,motorkálok egy kicsit,holnap H.ring,szombaton meg irány kecskemét,repnap.
Ja,mondtam is a havernak: hagyd így,van aki fizet az ilyen átalakításokért.
ratbike
igen,ez is seggmelegítős volt valamikor...most már inkább hátmelegítős.
pipi
itt az ideje ,hogy megvedd a drágaszágom
cim lap sztori vagy Pipi vonattal űtközött
basi,ugylátom tavaj karácsonyra fék tárcsákat kaptál csak még ott hagytad a fa alatt remélem összerakod időre
azis segg alatti?mert ha igen akko nem mert a gyárija is megvan
Szevasz Pipi! Még egyszer mihamarabbi felépülést!
Ma én is előszedtem a rettenetet a sufniból! Nekiállok mán tényleg összedobni! Bogyeszhoz szeptemberben ezze kéne menni!
ja a motor tk lett és nem tehergépkocsit jelől
Elméletileg hétvégén itthon vagyok ugyanis nincs jobb programom
Zozó és kojot is rebesgetett valami látogatásfélét, majd itt a fórumon megdumáljuk kinek, hogy lenne jó. Ha netán valaki más is esetleg kíváncsi a pofámra majd eljön, ha ettől a programtól nem talál jobbat Legalább addig is motoroztok
szia pipi!

remélem már jobban vagy,és kihevered lassan a sokkot,ami ért!ilyenkor az ember egy rossz álomnak hiszi az egészet,de nem igy van sajnos....
mennyire lett sérült a motor?váz,villa stb?
ha lesz egy szabad délutánom,átgurulok hozzád,persze ha nem zavarok...
tel.számodat elküldhetnéd már nekem is,ha nem itt,akkor:
klacko72@freemail.hu
jobbulást!
Cső bogyesz! 07-es ZX-10-es gyári dobok érdekelnek?
mivan 7alvók aki éjszaka kemény az legyen nappal is
2. jó reggelt
1. Jó Reggelt!
köszi a jó kívánságokat , jó éjt . . én még várok . ....
dógozzá rajta legyél az ügyön na lépek mert reggel kelek a babbal jó éjt és remélem összejön valami fajin vas ótán meg a lagzi....tok
látszik?! akkor jó, nem hiába dógozom . .
attól hogy izgulsz érte még nem vagy hülye ez a természetes ha szeret valaki valakit látszik ám a fődimen is hogy hatással vagy rá rendesen
hát lehet az lesz ,ha nem bírja a sok jót akko nem fog kapni . . én meg itt izgulok érte ... jó hülye vagyok . .