Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ááááááááááá hát hol a női turpisság fájon sürübben a fejed(már nem szó szerint )na akko nem csak a szivét fogja szorongatni
hát hébehóba mondogatja a dógokat . igen amúgy szerelni ment , azért nem mentem mert azt mondta h fölösleges vagyok oda néha kicsit megszorongatja a szivemet ilyen beszólásokkal .
én furni megtanitlak ha a fődim már nem tanitgat amugy szerintem most is szerelnek JImynél miértnem mentél
azt mondta nem nagyon éri meg így, meg ideje sincs meg ilyen apróságok . na ezért is fogom kitanulni a szakmát hogy ne kelljen senkire semmire várni meg szívességet kérni stb .
hát mindenki a sajátját dicséri 130 és az emberkld nem tudta volna kipofozni,vagy nem érte meg
130 ért árulta az ember ... hát azért a 10es dúúúúrva lenne még nekem
na majd akko fog dobogni a szived ha elhozom a 12-es az emberedtü de most őszintén mennyi lett volna a honda 50-ezer oszt rá kellet vona költeni 300-at ha kijött volna anyiból én nem beszélek rá semmire ugyis te döntesz vegyél 10-est
ennyié nem dobogtatja meg a szívem .
Action ivós pajtija? nem tudom nem néztem de asszem az nem olyan óccó
no azért nem mindig........a fesztiválokról már lemradtunk(majd JÖvőre)de azért felfogjuk találni magunkat téleg és a duB motorja nem teccik zzr-400 azt hiszem és valami occo pénz
hangulatos hely .
itt lakom JImiék már kétszer is voltak PIpi még 1szer de voltak már 1 páran http://youtu.be/WtyWeLPPUpA
hmm jóféle . jól hangzik .
ennek örülök nállam lesz 1 olyas buli mint PIpinél kaja pilya otorok csajok meg lehet kajakozni,tutajozni,horgászni 17,18,19-re terveznénk volt már tavaj csak akkor hideg volt és kevesen is voltunk
akko most már nyugodt vagyok . szeptemberben hova? mondjuk a fődid gondolom tudja az infókat . a lagzi csak félig múlik rajtam . . . ám igazából az a motor így élőben nem nagyon nyerte el a tetszésemet, nagyon kis pici volt . de legalább most már tudom h kell legalább egy 400-as a lábikóim közé .
szelid vagyok én na jó néha megemelem a hangom de amelyik kutya ugat az nem harap de azért remélem szeptemberben jöttök a fődimről meg csak jót tudok mondani ugyhogy GO lagzi már az asszony is vágyik 1 kis mulatós lötyögésre na de hát6 találtok valami másik jobb,jó vasat neked
bizony szakadt audival, vagy 2 és fél óra biztos volt az a pár kilométer . a semmiért... szelíd ember ? nemtudom . elsőre nem jött át a dolog . . lagzi lesz belőle?! hát max ha jól viselkedik...
nem bántok én senkit tudod hogy szelid vagyok montam neki hogy gyertek be de azt montta hogy nem is motorral mentetek megnézni a casat hanem valami szakadt audival hát mondom itt sincs kolbászból a kerités de gondolom sietett hogy minél többet legyen veled ebbü lagzi lesz
250 rr kis honda buziság . az eleje elment egy kicsit még anno. El is hoztuk volna így , csak ugye a nagyobb gondokról mindig elfelejtik tájékoztatni az embert . . amúgy nem tudom mér nem mentünk be , majd kicsit rugdosd meg ezért mer én gyönge vagyok h püfföljek egy ilyen nagy állatot . . .
de milyen motor volt az vagy milyet akarsz az embered makogott valamit de nem értettem mert pont akkor indultatok és gratulálok hogy lesem dugtátok az arcotokat pedig vagy 10 km.re voltatok talán 1 darab kenyér még akadt volna ithol
már levágták.. . fhu hallod kár volt elmenni mert a nyomorult elfelejtett elmondani pár dolgot , ami szerinte nem említésre méltó... csak a váz volt megrepedve meg eltörve pár helyen . ...szóval maradt a sötét szabolcsban az a nyavajatörés
na csak ne hogy levágják az örömöd sikerült vasat venetek?
még faragnak ..... és átcsábította Action-t is .
na megint mindenki eeeetünt Jimy te még faragol