Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jegyzetelj Joe
Eddig
M: 1
L: 1
XXL: 1
nekem jöhet egy L-es
má lekerült
ok. 1db.
Nekem 2xl , vagy 3xl kell. (hosszának 80cm-nek lennie kell)...
Méretek megegyezhetnek a nagy átlaggal?
Múltkor adidasból 2 póló és 2 pulcsiba is S-es kellett
oké na akkor mindenki írja le hogy milyen méret kell neki. És akkor gondolom mindenki a fehéret szeretné.
Szal nekem 1 db Mes
üdv.
póló dolog oké nekem is.
Ritkán vagyok most erre, mert beszart a loptop...
http://www.tesztmotor.hu/magazin/esemeny/ii.-kawasaki-ex
po-es-borze.html
nem vittem el hozzád a rendszámot? Úgy emléxem vittem
most is az
nemnem. Utcai motor lesz rendszám nélkül
Köszi.
Az szívás, de nagyon! Akkor pálya motor lesz a gépből!

Sok sikert szkrácsi!
de az biztos ha elveszik én nem vagyok hajlandó fizetni érte meg újra elmenni vizsgázni. Mindenből elsőre átmentem, kreszen 1 hibapont. Nem én vagyok az aki nem tudja a szabályokat. Akkor jogsi nélkül megyek továbbiakban
Na akkor szia szia szezon ha így lesz.
Nem tudom, már ketten is vannak jelentkezve, de nem egyeztettek még konkrét időpontot. Nem bánnám ha hétvégére jönne valamelyik.
még nem vették el. ha jogerős lesz a dolog és még akkor is én vagyok a hibás akkor hagyják jóvá. tehát ha szarul alakulna minden akkor április 15én veszik el és onnantól 1/2 év
de már nem nagyon bízom az igazságszolgáltatásban...
szkrácsi mikor mennek megnézni a gépet?
ÓÓÓ bazki még olvasni is cink. Jogsit mikor kapod vissza?
utolsó mondatodban van a lényeg!
oké, persze ez a jó oldala. De az kibaszottul dühít hogy az a rohadt köcsög össze vissza hazudozott és bevették amit mondott. Tele van ellentmondással a vallomása. És szarnak bele. Gondolom úgy vannak vele hogy: köcsög fiatal motoros, ment mint az állat. ő a hibás.
Mert a pénzre mennek, kell nekik! Jókor vágtad szét, télen úgy sem lehet menni nézd a jó oldalát!
Szted? 60e pénzbírság és 1/2 év jogsielvétel. És még vágjak jó pofát mert 100eig büntethető de ők enyhítettek mert még soha nem volt dolgom a rendőrséggel így nem a legsúlyosabbat kapom. Csak az nem tetszik hogy mi az hogy egyből a maxot kapom. Aki meg embert öl az meg megkapja a minimumot a 3 évet. Ha ehhez még hozzáveszem hogy nem is én voltam a hibás...