Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mivammá?
dikmáehe
hajójátékosdit
ezt a ajójátékosdi témát fejezzétek már be itt a faszomba
ha nincs benne olaj nem mind1 mit tett bele az előző gazdi?
amugy dot 4.az olaj valahol elfolyt-előszőr ezt kell megkeresni hogy hol.ennyi olajnak nyoma kell legyen.orvosold a hibát után atöltsd fel.majd légteleneíts.ilyenkor a legegyszerűb légtelenítés ha megnyitod a nyergeken a légtelenítőt és megvárod mig az olaj lefolyik.már előtte a munkanengerbe el kell juttatni az olajat vagyis huzigálni kell a fékkartt de nem fel lel mint a farkad hanem ki be.
morning
Na ezt megtudom érteni.
Jaja kiteszi kezdőlapra. Azt hiszem előbb utóbb gyöngy rendelés lesz.
á nem dehogy is!Elég nekem a "kis" dühös!
Ez nem durva,vannak ennél durvábbak is én nem szoktam gyöngyöt rendelni,de kaptam már ajándékba De csak akkor éri meg mikor happy,vagy megahappy van,tehát 2szeres vagy 3szoros gyöngyöt adnak. De az csak 1órán át szokott tartani és nem tudni mikor De a kezdőlapra kiteszik ha belépsz
Hali
Huhhh istencsászár. Nem csak tán váltani szeretnél?
Uramatyám ez durva. Te szoktál valamilyen formában vásárolni gyöngyöt?
Jaaaa értem már. Utána járok akkor.
http://www.youtube.com/watch?v...
Ilyen egy igazi csata k*B szöviben voltam,de már nem lehetett nyugodtan játszani,mert folyamatosan vagy mi lőttünk,vagy a gow-osak
Az tök mindegy milyet tett bele mert elfolyt. Valami elszakadt. Először keresd meg a helyet ahol kiment.
tudom,olvastam,hogy csináltatok klánt,de a szövetség az más azért mondtam hogy kérdezz utánna ott,mert én ott nem vok ismerős,hogy milyen szövik vannak eu3-on. Gondolom milyen lehetett,mi is csatáztunk tegnap süllyedtem párszor,de én is süllyesztettem
Sziasztok,lenne egy problémám.
Az első fékem teljesen el szállt,nincs benne olaj,olyan a fékkar mint a kuplung sőt még puhább....Jó tudom olaj nincs benne,de nem tudom miért,mert nem jártam vele télen.Ilyenkor mi a teendő,mert nem tudom az előző gazdája milyen olajat tett bele.Köszi előre is..
Már klánba vagyok A zx6 klánba, de az a baj még csak ketten vagyunk colossal. De amúgy állatába csatlakozok magyarokhoz és falkában megyünk. Tegnapelőtt 25-30 fős magyar banda összeállt és mentünk görögöket, románokat, meg cseh nagyeliteket lőni. Látni kellett volna, hogy az egyébként kemény legények hogy menekültek, de volt pár aki már nem tudott meglépni.
igen ,főleg g-vitamin . .
vááá nem hiszem el megint csika nevével írtam bocs
szió én tegnap megint buktam elitfedélzeten 38 milliót,hát ennyire elvetemültek tegnapelőtt meg szigonyon 16-ot le voltam döbbenve. Modjuk én könnyebb helyzetben vagyok,mert 11/1en kilövök 1 hajót és az fél milla,ott gyorsan össze lehet szedni. de mér nem köttök mnt-t? vagy léptek be valamilyen szövetségbe,hogy ne lőjjenek. Így midenki lő mert a gildenben fehérek vagytok,vagyis lőhetnek. Cseten érdeklődjetek utánna,én azon a szerveren sajna nem vok jártas
De ugye nem az út szélén találtad? Mert az bizti nem az, csak annak néz ki.
nutellát kanalazok akkor most milyen vitaminhiányom van?