Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mókusszőrrel kell mosni
ez meg az igazi szörny
...spec, a samponos vízre mondtam hogy kipróbálom...
De ilyet nem vehetsz.
A hiper puha már jó?
köszi, kipróbálom.
ez mitől szörny?ez a szörny
Akkor döntés meghozva. Tuti beszarnék.
Speciális trikókat szokott Anyám szétvagdosni motormosáshoz. 100% pamut.
Ez csak addig lenne kérdés amíg mennél mindkettővel. Ha az ember megtapasztalja az ezres moci erejét többé nem akar kisebbet. Kivéve persze ha beszarik tőle. Egyik haverom így vett 3 hetes R1-et 5kilóval olcsóbban. Csávókám bemenet a Yamaha szalonba, lerakta a BT1100-ast (60Le) és vitte az új R1-et. 3 hét múlva visszahozta 800km-el az órájában, hogy neki túl erős és adják el. De legalább volt önkritikája és nem halt meg vele.
Mosás előtt átpancsolod az egész motort samponos vízzel, vársz egy keveset míg minden trágya fölázik rajta, majd valami hiper puha ronggyal mosod.
...nincs valami spec rongy, amivel nem karcolok annyira?
Nem csodálom.
Na jól van jól van, megizzasztana ha döntést kellene hoznom, hogy 636 vagy egy ilyen 10-es.
Rongy oszt kész.
Na ha ennyien összegyűltünk, valaki válaszolhatna a pucolós kérdésemre...
Ja a képet én csináltam a saját mocimról, a Hyo meg a Brian+unokaöccse nem tud szabadulni tőle!
Oszt az mitől szörny? Ez a szörny!
Igen, van is itt a faluban egy. De abból csak a ddt fajta tetszik, az újabbnak elrontották az elejét. A legújabb pedig még annyira sem tetszik mint a rontott képű.
láttál te már zx10est ?
Igen gyönyörű az a típus is, de a 636 eleje eszméletlen szigorú. Teljesen rabja vagyok annak a gonosz tekintetnek, mióta először meg láttam. Az óta sincs még egy olyan motor ami ennyire tetszik. Csak sajnos anyagilag még nem engedhetek meg magamnak egy ilyen szép szörnyet.
Tényleg... egy technikai kérdés. Hogy lehet úgy pucolni a burkolatot, hogy ne karcoljon a rongy? ...vagy milyen rongyot érdemes használni?
...hm.. nem tudom, de pl az enyém nem 636-os, és sztem a dízájner kitett magáért rendesen...
Mert a legszebb ninja amit valaha gyártottak a földön. És ez így is marad szerintem az idők végezetéig.
topic