Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tied?hogyvan?már levették az infúzióról?
éttem
úgy h én szereztem a leömlőt meg a tartályt kb 110
mennyi lett a vége? (ár)
tuja Akkor rendbe lett hozva a kicsike
egyből ahogy az idő engedi...de már jöv 7en legkésőbb
csak poén leszlábon így hazahozni...110km
vezérműlánc...feszítő..vezető...leömlő....kieg
yenlítőtartály...meg olajésszűrőcsere...meg ugye tömítések
azt amikor megyek érte lesz egy fékpadi mérés...majd dobok fel videót
hogy döntöttél bocy? Mikor hozod el a gépedet? Mik lettek rajta megcsinálva?
(és persze várunk róla képeket)
vagy csináljátok azt amit én. nőket hajkurászok
te se? vmi játék...inkább pókerolnátok...ott lehet nyerni is
lófaszt nem értek abból amit beszéltek
Nem tudod, hogy ha liciten mondjuk egy elit hajóra rálicitálok 3 milla arannyal, de valaki többet ajánl érte, akkor bukom a 3 millát, vagy az megmarad és csak a hajó nem lesz az enyém?
Tényleg te a már versenybe? 46 eurót gyűjtöttem eddig össze. Ja és van egy tuti taktikám a kincs keresésére. Elindulok a térkép legalján és oda-vissza, oda-vissza átfésülöm az egész térképet. Bő 1 óra alatt meg is van egy térkép és ez alatt az 1 óra alatt 14 kincset találtam. Bár ebből 2 csoda volt.
gratula 11esnél tartok,12est csinálnám már,de kevés a tapasztalatpontom,még 400ezer hiányzik de majd megölök vagy 20 tiamatot azt az is meg lesz
Jaja így van, 1-esen nincs.
Nem baj, tudtam ki bújik csika neve mögött.
szia így utólag ám olyan hajó csak a 2/es térképektől van,1/en nincs na megyek jáccani,majd visszalesek
Hello
Már sikerült azt is meg a red corsarokat is elsüllyeszteni. Felkeltem érte reggel 5-kor, olyankor még nincsenek sokan játékban, nem is volt aki elsüllyesszen. Hamarosan fejlődök 5-ös szintre.
csesszemeg,az uram neve volt beléptetve de most már én vagyok
hy megint ide keveredtem,mondtam gyertek át eu1re,én a 11es térképeken vagyok,de lemegyek azt meg lesz az a los renegados 1/en nem lehet "fejlődni",úgy nincs is értelme a játéknak
Innen szerintem mindenki a Motult fogja ajánlani! Fusch meg kutya. kollegánál lehet rendelni!
Hali, böngésztem egy kicsit olaj ügyben és ezeket találtam:
5100 4T 10W-40 4 l 9040 Ft Motul
Castrol Power1 4T 1l 2500 Ft (4L=10000 Ft) Power 1
Castrol Act-evo X-tra 10W-40 1L (4L=9160 Ft) Act evo
Ti melyiket választanátok? Illetve említettétek a Fuchs olajat abból milyet, mennyiért, és hol?
hivatalosan 3,6 lityó szűrőcserével. Oda van írva az ablak mellé.
Okés, köszönöm előre is.
Holnapra elvileg munkatársam megpróbál segíteni a problémádon!
Crazy:
sziasztok!
2007 6-osom van és tudnátok nekem segiteni szelephézag adatokban?mekkorára állitsam szivót és kipufogót?