Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na sok a duma!
Ki jön? ki jön?
Van egy pár pince arrafelé...
bor van?

Meg kell mutatni annak a kanyarnak, hogy be tudod venni!

Nem is veszek többe Ninját, ha nem jöttök mostmár erre

Pereccel oda nem.
?
Akkó neked 8.
abból csaka baj van!
köszkösz
Menjünk Tokajba!
reggel 8 tól 5ig? hány km. ?
nekem az kb 8tank üzemanyag!
gumimba 3mm a kopás, rendszám meg okmány írodbán van átíráson mert a kereskedő írja át nekem.
Tutira?
Indításkor, feszültségesésre nullázódik.
Én is szoptam vele.
Nem tudtam mi a baja, még egyszer nem tudtam beindítani.
Gumid kocka, nincsen rendszámod!
Új aksi :D
És kúúúúrvára gratulálok!
Királyfasza!
Az aksid szar, nem az óra.
Szombati túra:
8:00 indulás keresztúrról, Csatlakozni lehet M3 bevezető Shell kúton 8:20-ig! Cél: Slovákia 577, hegyekben ebéd, juhtúrós sztrapacska . Aztán kerülővel haza. Két tankos történet, NEM SIETÜNK SEHOVA! De 5-ig újra az M3-shell nél leszünk.
Megjelenés teli tankkal, pisi,kaki,recska után, nem állunk meg fűnél-fánál.
Ha esetleg lennénk egy páran és úgy döntünk(javaslatokat várok ha 577 nem jó) máshova is mehetünk. Fontos tudni ki mit akar.
MEg van a mociiiiiiii! nagyon jó! de az órát nem tudom beállítani :@ nem tuggya valaki h h kell be állítani? vagyis beállítani be tudom csak nem jegyzi meg. ha leveszem gyújtást utánna viszarakom a gyújtást 1:00 ír ki!
Pályamotorozás topicot kell sűrűn lvasni.
Én is ott találtam.
Svéd nicknév alatti srác intézte.
Én is.
DU Licenszes lassú.
Nem igérek semmit. Egyébként amikor a svéd hírdet pályanapot akkor érdemes figyelni. Pl. Ha valaki mondjuk befizet 3 napot de az első nap történik valami akkor általában eladják a helyet ócsóér. Vasárnap sokan hazamennek a vége előtt és olyankor is van egy szabad délután.
megkérhetlek hogyha lesz sikíts egyet?
köszii
Ha nem is egyszeri de előre nem jelezhető. Szóval nem tudni mikor lesz a következő lehetőség.
szlovákia 577 vagy Orfű
de semmi sem fix! amerre akarunk!