Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na indul a BL! Győzzön a jobbik!
de persze nem maradhatnak el a kissebségi műsorok sem! de ez legyen meglepetés! sztárvendég márió a harmónikás
akit botokkal lehet ütlegelni
és lesz még zx6r rendszám-origami is ha jól tudom meg gyorshajtásal egybekötött trafipax csoportkép is
...de és akkor...?
nem ekkor lesz debrecenben a zx6r topik gumifüst versenye is?
véletlen...
Meg a helyembe is rúgj szájba 1-2 cigányt
MEGYEK szórakázni be is rugok
Köszi az infót mindenkinek! Ja és szép estét!
Nem motoros, de sün van benne:
Pár éve volt egy lada 1500-m. Amit auto crossozásra használtam.
Tettem rá egy másik rendszámot, ne szurja ki a sün.
Eccer jövök ki a kocsmából, a körzeti meghízott kiszurta. szépen megkért vegyem le a rendszámot. Mondom neki,hogy nem tudom , nincs szerszám. Mondja menjek haza, szedjem le, vigyem be az őrszobára.
Hazamentem az autóval, és visszamentem üres kézzel. Kérdi ,hol a rendszám? Mondom amíg bementem szerszámé, valaki lelopta az autóról. Ordít. Mondom neki, hogy nem vagyok hajlandó hallgatni az ordítását, elmegyek haza. Meg akart bilincselni, de lehiggadt. Mivel neki is van takargatnivalója, hogy ne egyenlítsek elengedett.
Egyszer elmentunk motorozni négyen.
Szokás szerint senki nem ismert senkit, ezerrel szaggatunk, egyik pofára esik egy kanyarban. Lába eltörik, jön a mentő elviszi, mondja a másiknak: Vigyétek hozzátok a motort. Oké, mentő el, rendőr jön.
Mit lát? Három motoros rángat fel egy gépet egy dobozosra.
Kié a motor? Hááááát.... piti83-é.
itthon sem okosabbak
140 km után lámpa villan..onnan kb 10-30 km tehető meg..egyszer nem villant a lámpa 6.koppon mentem szerbiába.M5 ös pálya ..egyszer csak elhalkult....kifogyott.fekete bőrruha 34 fok préri közepe.rendszám sehol .....nem nagyon tudtam mit tenni nekidőltem a szalagkorlátnak és vártam....nem is kellett sokat kb 3 perc múlva jött egy yard.megáll mögöttem fényeket felkapcsol stb stb...kérdi miért állok itt?

gondoltam ekkora hülyeséget nem lehet kérdezni ezért hát hülyeséggel válaszolok:mondom nyaralni indultam de csak eddig volt pénzem ,ezért most itt napozok.
és akkor jött a megdöbbenés: -akkor minek indult el?
mondom :nekem ehhez most nincs kedvem,adjak valami papírt?
nem kell csak menjek tovább mert itt tilos állni ,jött a megdöbbentő válasz...
mondom oké,picit lehül a gép 2 perc és megyek.
visszaszállt és elment...
Csak percek mulva jöttem rá ,hogy valóban nem játszotta meg:ennyire hülye volt.
M3 nekem kb 10 liter átlag. Mondjuk máshol is! 6. teli :) othon telenyomod kb 150km és világít a lámpa! uh. még 1 tank! De ha türhető az idő gyere a 4es en! Az nem uncsi!
Mind1 így is csúnya vagy
amúgy mééé?
köszi Janou az infót!
és vitted a nagyit is magaddal?
rendben, akkor eltűnök...