Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem basszus nem lett meg!Holnap el kell mennem megint a gyógyszertárba!
Te Colos a patikuscsaj meglett?
és mielőtt elmondaná valaki hogy figyelik a sportmotort és majd vasra huznak:a jo édes kurvaannyát bassza meg Bajnai Gordon miniszterelnök és a vele egy követ fújó összes fasszopó miniszter és állambácsi és mind aki törvénythoz és aki próbál megfojtani és ellehetetleníteni-ezúton üzenem hogy nem fog menni baszadékok,mert szarok vagyto-fosok olyanok mint amit ma szartam ki és örömmel lehuztam a klotyón-na olyanok vagytok egytől egyig és anyátoknak inkább le kellett volna nyelni titeket folyékony formában amíg lehetett.pusztuljon mind! na...
mostmár nincs annyi bajom..jöhet a következő kör.
szal nem árulod el...
ez nap függő?,sosem tudtam.nem vagyok divatpiás.,hogy csak a péntek és a szombat a jó...amikor ugy érzem hogy kell:na akkor iszok.
Kedden inni
nem.már annyira nincs bajom.tul vagyok pár deci viszkin.szó szerint.
mi baj?
azt azt
nekem ez tetszik benne: A pasi –ha motorra ül – táltosra ül. Megbabonázzák a lába közé szorított lóerők, és olyankor a világ királyának érezheti magát.
szeva Crazy
Voltam ma masszőrnél Kurva jó volt!

Mi van Joe? póker?
kurvaannyát.
neked is
szép estét!
ez tetszik benne a legjobban:
" Nem moshatod le, nem rakhatsz rá csingilingiket a kormányára és nem ülhetsz rá csak úgy, még akkor sem, ha van vizsgád. Ha motor kell, vegyél magadnak sajátot, de az Ő motorját hagyd szépen békén!"

Ez azért vicces mert én rakok a kormányra díszeket
poénságos van ami igaz belőle, van ami nem
küldtem neked egy kis olvasnivalót
Valószínűleg, bár most így hirtelen nem találtalak meg..de biztosan onnan
rendben
Egyszer gyere le felém és beviszlek az éjszakába. Megnézed milyen felénk az élet és megtudod miért utálom őket.
Nem tudom. A Magyar Motoros Bázisról talán?
nagyon helyes... bár kitalálhattam volna abból amilyen zenét belinkeltél ma