Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Alakulok köszönöm. Igyekeztem (és igyekszek is) mindent meg megtenni érte, hogy ugy működjön minden mint régen...
A fekete lopakodó remélem hétvégén gurul valamerre csak még a célt nem tudom. Szoval vagyogatok gyakorolok ugymond edzek a gépen is hogy birjam majd a hosszabb túrákat is...
Hali Mizu veletek?
történt veled valami azota mi van az új vasal?
sajna most sem othon vok hanem most magyarba M0
Köszi Maister, a széles úton egyszer összefutunk.
Hogy állsz a gyógyulással? Mikor fog gurulni a fekete lopakodó?
Szép jó estét Mindenkinek!
Szewa Te elveszett gyermek!
Mizujs? Meddig vagy itthon?
Szia bear69!

Gyönyörű a vas gratula hozzá!
Remélem lesz alakalmam majd személyesen is megcsodálni!
higul a Blackbird?
Az hogy melyik motor milyen tartos,mulik a gazdán is!
Én nem hallottam rosszat a bömösökröl,de mindent ellehet rontani!
Nekem bejön,oszt ennyi!
Keresem a Xlll.kerület böl a kék xx-est
én volnék a fekete lovas!
Hello Milka1!
Konzultálj VFR-rel a 'gardán'hajtás csodáiról és a patakról ami, a hátán lefolyt a hátán mire kiderült, hogy nem oly nagy a baj. Azért egy kis tartalék zsé nem árt a bömcsihez, mert ha valami berogy rajta, akkor ...?
Amúgy próbáltam a gépet, de nagyon kényelmes, erős, és jók a fékjei, meg persze az állítható futómű, kézmelengetés stb.
De úgy hallottam, az XX-el nem kell sokat aggódni, hogy mikor térdel be rajta valami.
Szépjonapot mindenkinek! Rég voltam fent!
Egyébként meg ne dícsérjétek azt a német vackot, mert most edzek, hogy VFR barátomat némi gumicsíkos XX bemutatóban részesítsem, de még szoknom kell a bálnát... Épp most akarom neki megmutatni milyen az XX hátulról. Egyenlőre még én vizslatom, de ketyeg a vekker...
Szépjonapot mindenkinek!
Benézünk hozzád, legalább lesz egy kis bemutatkozó:
Bear69, VFR, és egy fekete XX társunk by Pápa.
Szerbusztok!
Közhírré tétetik! 06.06.-án szombaton, Spog a szülinapját ünnepli! Nevezetesen a 30.-at! Szeretettel meghívok mindenkit az XX, és a Busa topicból, hozzám, a kertbe, sütögetni, iszogatni!
Ha jóban vagyunk azért, ha nem, akkór meg azért! Kérek mindenkit, hogy iratkozzon fel ide, hogy sacc-ra tudjam hányan jöttök! Remélem minél többen!
Ui.: bocsi, hogy nem hívok fel mindenkit, de.........


1, Milka+Milkáné+Kismilka
2, Herci + Andi
3, Jocikirály & Szöszi (95%)
4,Fiveurban (100%)
Szerbusztok!
Közhírré tétetik! 06.06.-án szombaton, Spog a szülinapját ünnepli! Nevezetesen a 30.-at! Szeretettel meghívok mindenkit az XX, és a Busa topicból, hozzám, a kertbe, sütögetni, iszogatni!
Ha jóban vagyunk azért, ha nem, akkór meg azért! Kérek mindenkit, hogy iratkozzon fel ide, hogy sacc-ra tudjam hányan jöttök! Remélem minél többen!
Ui.: bocsi, hogy nem hívok fel mindenkit, de.........


1, Milka+Milkáné+Kismilka
2, Herci + Andi
3, Jocikirály & Szöszi (95%)
Szerbusztok!
Közhírré tétetik! 06.06.-án szombaton, Spog a szülinapját ünnepli! Nevezetesen a 30.-at! Szeretettel meghívok mindenkit az XX, és a Busa topicból, hozzám, a kertbe, sütögetni, iszogatni!
Ha jóban vagyunk azért, ha nem, akkór meg azért! Kérek mindenkit, hogy iratkozzon fel ide, hogy sacc-ra tudjam hányan jöttök! Remélem minél többen!
Ui.: bocsi, hogy nem hívok fel mindenkit, de.........


1, Milka+Milkáné+Kismilka
2, Herci + Andi
Móning!
Köszönöm!
Szerbusztok!
Közhírré tétetik! 06.06.-án szombaton, Spog a szülinapját ünnepli! Nevezetesen a 30.-at! Szeretettel meghívok mindenkit az XX, és a Busa topicból, hozzám, a kertbe, sütögetni, iszogatni!
Ha jóban vagyunk azért, ha nem, akkór meg azért! Kérek mindenkit, hogy iratkozzon fel ide, hogy sacc-ra tudjam hányan jöttök! Remélem minél többen!
Ui.: bocsi, hogy nem hívok fel mindenkit, de.........


Milka+Milkáné+Kismilka
Szerbusztok!
Közhírré tétetik! 06.06.-án szombaton, Spog a szülinapját ünnepli! Nevezetesen a 30.-at! Szeretettel meghívok mindenkit az XX, és a Busa topicból, hozzám, a kertbe, sütögetni, iszogatni!
Ha jóban vagyunk azért, ha nem, akkór meg azért! Kérek mindenkit, hogy iratkozzon fel ide, hogy sacc-ra tudjam hányan jöttök! Remélem minél többen!
Ui.: bocsi, hogy nem hívok fel mindenkit, de.........
mi is megcsinálunk minden ronda nőt,csak sisakban....aztán mikor távozunk majd azt mondjuk:My name is Zorro........