Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De 1 tompitott, 1 jefjektoj
jaaa és kéne még 1 garnitura tartalékba
Egy nem elég
Szia XX be engem is érdekelne h lehetséges? 2db?
Nos én visszavágok, de azért igyekszem ugy hogy ne legyen belőle sértődés.
Igy van a fórumozók többsége érti a viccet remélem, meg az si rendben hogy poénnak vannak szánva, de nem jó ha átesünk a ló tulsó oldalára.
Annakidején is igy kezdődött 1 eléggé elfajult vita viccekkel beszólásokkal és fikázással.
Eléggé szar volt akkor a fórum hangulata, talán van még aki emlékszik rá, és nem szeretném ha ismételtem ide jutnánk.

Részemről lezárva csak szóltam hogy volt ilyen és remélem hogy továbbra is jóhangulata lesz mindkét fórumnak, minden rossz szájiz nélkül.
Nem,nem!

De köszönöm a telefonhivásokat,és a felajánlott segitséget!De ebben nemtudtok segitteni!Egyenlöre!Ha tudnátok,ugyis kérném!De nemtudtok sajnos!
igen ezek 6000k árak
hiho!
srácok nem volt kint véletlenül valaki innen okt 1-án euroringen? jót meccseltem egy xx-el egyszer kicsit össze is akadtunk de szerencsére nem lett semmi belőle
Nekemis ilyen van,és hibátlanul müxik!
beleszáltál valamibe?
Mindjááá hivlak!
Szia nagyapo!
Magánjellegü a dolog!

Ha kiegyenesedik,majd elmesélem!Kicsit leköt az egyengetés!
Örülök h "ennyivel" megusztad
Szia!
Igazából nem tudom h erre mit kéne irjak, de reméltem h a forumozók nagytöbsége érti a viccet, én ugylátom
ua adunk vissza amennyit kapunk, és neked sem mindig tetszik h az XX edet fikázzák? akkor miértnem
vágsz vissza? itt sztem mindenki imádja a mociját, és ez igy ok, a beszólások szinte kiv nélkül poénnak vannak
szánva, de h ugyérzi vki h megbántottuk akkor sorry.
Oké megnézem mi kell a Renaultba és üzenek!
6000k-s van?
nem siemens.........
még nem volt vele gond
Német vagy gagyi?
H1 H7 H11 13000/pár
H3 14500/pár
HB3 16000/pár
H4 14000/pár
H4 Bi 21000/pár

A dobozokat bontom de ugy feláras

XX bmx-be is jó
Terepjáró és becsúsztam a lökhárítója alá!
Lion!

Előszöris!
Mr.Hayabusa a neve! (én is utálom ha rosszul irják a nevemet)
Másodszor!
Szerintem kicsit kezditek elvetni a sulykot!
Mr. kicsit régebbóta forumozik itt mint mi...
Az hogy az XX és Hayabusa fórumon a csapat szokta egymás vérét szivni az rendben is van, de az utóbbi 2
napban kezd elfajulni a helyzet. Túl sok a beszólás az ércelődés és ez 1 időután rosszul eshet az embernek,
mikor az általa imádott motort fikázzák, holott Neki az a minden. (nekem sem mindig tetszik az hogy az XX-et fikázzák)

Szerintem jobb lenne kicsit visszavenni...
Nem a motor számit hanem az ember aki rajta ül!
Lion nem csak neked szolt, és nem akartam bántani senkit... akinek nem inge...
Szia, tegnap még szerettem volna kérdezni, h amit utolértél az minimum egy kisteherauto volt, v kamion?
Figyelek pici XX-esek, figyelek! Repkedhetnek a sutkák!
Szia Dragasagom