Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pénteki túra terv ha esetleg valakit érdekelne! http://maps.google.com/maps?f=...
NEM KAMU !
MŰKÖDIK, PRÓBÁLD KI !
Június 30-án, (vagy a hónap bármelyik napján) éjfélkor, bárhol vagy, igyál meg hat sört, kilenc nagyfröccsöt, fél liter vodkanarancsot és nyolc feles tequilát, majd nézz föl az égre!
Két holdat fogsz látni, esetleg hármat, valamint a vodka minőségétől függően a Napot, a Marsot a Vénuszt, az ufókat és Buddhát egy unikornison.

KÜLDD TOVÁBB!

EZT MINDENKINEK TUDNIA KELL!

Ez az első továbbküldős levél ami tényleg működik!
A pasid a fórumról tudja meg és ő a köcsi?
Ez jó...
Örült....
Tényleg örült...
fotót
, ez de szar , vegyél defekt sprayt, akkor tuti nem fogsz kapni
a pénztárcádba
Csá.
Meggyógyult a gép, Bios -ban volt valami, ami nem vlot jó.
Nem értek hozzá, cimborám 10 perc alatt megoldotta.

Összefoglaló valakitől?
Na mi a pénisz van farzseb szájúak?
Pumuklee OKÉ srác, évek óta ismerem.
Vegyétek "leigazolva".
Kopasz, fekete BMW-s, napszemüveg, tuctuc hifi.
Kedves, aranyos, kenyérre lehet kenni (ha elég nagy a kenyér, és nem zavar, hogy a hús 150 kiló)
Szóval nagy a hasa, de tartom érte a hátam.

Welcome Pumukli, jó helyen vagy.

hali :)
Hali
Köcsi
Hát most szép lesz, teljesen rendbetettem, elméletileg ma holnap kész lesz a blokkal a szerviz és rohatom az utakat megint :) Még nincs meg az A-s jogsi, azért vettem ezt, mert tanulómotornak szerintem a legjobb, és nem akartam rögtön nagyra ülni.
szerbusz!ha félted az életed sztem fussssss!
de nyugi!nekem is egy szakadt robogóm van egyenlőre mert egyesek szerint még béna vagyok egy 250-es ill 400 kawához!
no mind1
szép napot neked:D
úgy csináld ahogy le van írva
innen kettőnknek volt ilyenje.nekem még most is megvan.olvastam RS fórumon hogy jártál.az enyémet kellett volna megvenned.nem szép de motorikusan jó
Sziasztok,

Gondoltam beköszönök mint győri "motoros", bár lehet eléggé kilógok a sorból, mert ugyan csak egy Aprilia RS 50 boldog tulaja vagyok :) Legalább kinézetre nagymotor, max kiröhögtök :D
kösz a tippeket de ku**án nem segített
vagy a motort bekeni tortával aztán az lessz a motoros torta
inkább menjen le a boltba 1 csomag gyári lapért
inkább motorozzál hátha az jobban megy
ez megolyan f*sz*n leégett a ku**a annyukáját
legyek ?többnyire soha mert mostanában igen sokan lettünk itthon
megin lopod a napot?
mikor vagy msn-en?