Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pedig mi meg máá kezdtünk reménykedni,hogy elvesztél!
Kivel találkoztál?Milyen barátommal?
Akartam írni: Majd dobhatnál át vagy fel egy két képet a hétvégéről, ha tudsz majd valamikor!
Jó reggelt mindenkinek!
A levegő 16 fokos, eső nem várható, de aki bőrruhában megy dogozni az délután lehet hogy beleragad az izzadtságtól.

Kedves Blackghost! Mad dobhatnál át vagy fel egy két képet a étvégéről ha tudsz mamd valamikor!


280+



gedeon szerint RR.különben nem menne így .Busagyurit nem lepted volna meg az F-es blokkal
Na, mindenki lelépett?
Akkor jó éjt!
Reméltem is Bogyókám! Sőt, tudtam.
Te sem voltál Kárpátián, pénteken?
Na tényleg meek, jó éjt.
Az nem én voltam Exem...
Van egy tartozásom:
Ismeretlenül is elnézést kérek, a ma 18 óra körül Kóny felől Csorna felé tartó fossárga színű suzuki gsf vezetőjétől, hogy szembe előztem vele, de láttam, hogy lassan jön és úgy előztem, hogy közel mentem az előzendő kocsihoz, hogy elférjen...lazán elfért volna, én is tettem már így motorral...szóval bocs, de nem kell integetni, láttam és kalkuláltam...na meg nem kell városon kívül, farmerban, sportcipőben, pufi dzsekiben, kesztyű nélkül motorozni...nem túl komoly....
MONDTAN , hogy NEM az 1000"f"-es motor van benne!
Pontosan nem tudom, de 20mp-nél szerintem többet.
EZ ÍGY VOLT!
komolyan!
Ti mennyivel jöttetek?
(ott a Német autópályán?)
kezdődikapakezdődik....már hallom a nightrider-streetracer-t...
ahha szal 265.... és 30 mp vártál
Pedig vártam rátok egy kicsit a lehajtónál, (20-30mp.-t) de aztán mentem , mert meg akartam csinálni a farokidomot.
Mellesleg meg is csináltam.
265 körül ráhasalva, és a tanktáska mágnese is bírta....
pedig csak 9300rpm volt ott, és 11-nél van piros.
Lehet, ha nem lett volna emelkedő, többet is ment volna.
(Persze ez ma mind egy meg nem nevezett Német autópályán volt....)
így van,a saját szabályaidnak simán megfelelt,nekem mondjuk nem volt még több mint 4szeres sebesség túllépésem
(csak 30as táblánál,de ott könnyű )
még lestünk a lehajtónál,hátha látunk a hídon átmenni,de nem
Amúgy jó volt a verseny,kár hogy nem jöttetek többen.
hejhó.
nem a netem rossz, hanem a gépem szarakodik, de azért bekapcsoltam, hogy írgyak...
Dolgoztam Jimmy bá, sőt szombaton éjjel találkoztam a "levágott ujjú barátoddal" is.
Kicsit be voltak legelve, jót dumáltunk. jó csávó.
Majd valamikor a héten elmeek arra.
Kalevinka.
Méért?
Nem is mentem különösebben gyorsan.
Sőt, veled szabályosan közlekedtem
Megnéztem hogyé megy a gép.....
Meglepő volt számomra, hogyan megy...
Csoki, csá.
Na pusszantás, nincs chipsett hűttésem, kikapcsolok.
Hi!A motorshow1 honlapján találtam:

Dátum: 2010-06-27 11:00:00

Utálják a Csehek az ÓRIÁS MAGYAR ZÁSZLÓ-T?! – TI AKARJÁTOK IDÉN?

2005 óta a Magyar Talma és MotoGP rajongók olyat hoztak létre, ami a MotoGP történelmében az egyik legnagyobb! Az Óriás Magyar Zászló 5000fő-vel minden idők legnagyobb élő zászlója a világverseny sorozatnak.

Ahogy közeledik a Cseh MotoGP időpontja, egyre több érdeklődő levet kapunk, hogy idén hol lehet jelentkezni a zászlóba.
Az elmúlt 2 évben egyre több akadályt gördített a Cseh rendező elénk, nem kicsit éreztetve, hogy nem tetszik nekik az ÓRIÁS MAGYAR ZÁSZLÓ. Az idei évben egyértelműen kifejezték, hogy nem kívánják a magyar szurkolók részvételét.
Unszimpátiájuk részben érthető, mert vérciki lehet, hogy az egyik legnagyobb Cseh sportesemény arca egy külföldi ország nemzeti lobogója. A TV műsorok közvetítéseiben, újságok, magazinok beszámolóiban, évkönyvekben már 5 éve köszön vissza a piros-fehér-zöldbe öltözött szurkoló tábor.

Sokat nyomhat a latban, hogy saját hazájuk indulójának, Karel Abrahamnak (Moto2) - aki ráadásul a pálya tulajdonosának a fia – nem szerveződik meg egy ÓRIÁS CSEH ZÁSZLÓ, mert az Ő hazájukban nincs annyi fanatikus szurkoló, aki ennyire összetartó lenne, mint mi.

A Cseh MotoGP időpontja: 2010.08.15.

A szponzoraink készen állnak, ahogy a MotorShow1 Zászlószervező Osztálya is, hogy 2010-ben is egy hatalmas bulit csapjunk!

AZ IDEI ÓRIÁS MAGYAR ZÁSZLÓ LÉTREJÖTTE MOST RAJTATOK MÚLIK!

Ahhoz, hogy ismét maradandót alkossunk, legalább 1000fő részvétele szükséges.

Részvételi szándékotokat jelezzétek a tv@motorshow1.hu email címre, valamint küldjétek el minden motoros barátotoknak az info-t! Segítünk a belépőjegy beszerzésében is!
ja azt meg majdnem elfelejtettem hogy jó volt a verseny
meg a simson is már régota nem ment ijen sokat mint máma
de simán kibírta
már nem akar több büntetést
multkor is megbüntették őket
Szerintem elfelejtette visszavenni a gázt.A pályán rajt maradt mikor elment mellettünk
Az a lényeg hogy ha Bogyó jön,akkor 50/90/130,ezt megtanultam ma
nem jó a nettye neki
ugyhogy nem tuggya óvasnyi
Bogyó bá,nem jöttéé az esőruháér! Mondjuk ma rajtam is az volt. Beestem a susnyásba!
akkó jóccakát
Igen