Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

Engem érdekelne egy jóárasított,kétrészes bőrruha.Tudnál valamit ajánlani?(Nem 100ezres kategóriában gondolkodnék)
Sziasztok!
Yamaha moto Gp M,L méretben,Kawasaki Monster Gp M,L,XL 17000/db áron rendelhető!
Monster Energy kapucnis pulcsi négy féle hímzéssel 12000Ft/db!
Továbbá utcai motoros kabátok rendelhetők.Pólók,ingek!Írd meg mi kell és küldök képet és árat!
06303210309
bali105@t-email.hu
Eladó Sv idomok!
Teljes oldalidom(gyári verzió)25000Ft.
N-es hűtővédő 10000Ft.
Üléspúp 8000Ft(GSXR stílusú).
Mind üvegszállas műgyantából készült új fényezetlen idom.
06303210309 bali105@t-email.hu
Sziasztok!
Fox protektoringek rendelhetők minden méretben 14000Ft-os bevezető áron!
Fox nadrág 14000Ft!
Új Alpinestars gerincprotektor 13000Ft,
Dainese 14000FT!
Csak rendelésre hozom.57X25 cm
06303210309
bali105@t-email.hu
köszi tv már van
Sokféle motoros holmit töltöttem fel a Vaterára 1 Ft-ról induló aukciókba, ha valakinek van affinitása licitálni, nagyon olcsón az Övé lehet bármi (kabát, nadrág, bukósisak, táska, protektor!)! Meg lehet nézni az aukció vége előtt is a dolgokat, az e-mail címem az adatlapomon van!
A felhasználónevem a Vaterán "LiGiBa"!
Érdemes körülnézni, mert Neked is lehet szerencséd!
link az aukciókhoz
Kormánysúlyok 2500ft/db
Tankpadok -Honda, Yamaha, Kawasaki- 2000ft/db

érd: sportrotor@citromail.hu
30/963-2800
Ha őt nem érdekli a csere akkor én felajánlanám a kondigépemet. Érdekelne a tv pontos típusa?
Garanciális és ha igen akkor meddig?
Kép a gépről:
Hy
43-as méretű Prexport Sonic sportmotoros csizmámat eladnám baráti áron. Fél szezont használt, szép állapotú.
Tel: 06209358333
Sziasztok!
Eladó a képen látható új univerzális markolat kormány végsúlyokkal együtt!Az ára: 7500 Ft
Érd: turi.alex@freemail.hu
Ha nem ma vettem volna egy pár bt03-as bridgestone-t akkor kellene. Egyébként ennek még a széle is jó, csak valami balos pályára, vagy a h-ringre visszafele
A közepe viszont új 15 körül szeretnék érte.
Na vajon melyik jobbos pályán használtad

Fasza ez a gumi, menyiért adod?
helló
van egy 30cm-es orion NTense mélysugárzóval szerelt zárt ládám amely eladó vagy cserélhető értelmes dolgokra.
4ohm 300W rms
ár:10000ft
képet E-mailba küldök
Eladósorba került csudaszép Yamaha XTZ-750 SuperTenere motorom. Nagyon szépen rendben tartott, friss műszaki vizsgával, egyedi, gyönyörű fényezéssel, egyedi, kényelmes üléssel. Lánccsere lassan esedékes lesz, olaj, olajszűrő, légszűrők nemrég voltak cserélve. Kizárólag kiváló ásványi Silkoline-t tettem bele. Gyári gagyi feszültségszabályozó lecserélve. Gyári tükrök is megvannak, csak átcseréltem a szélesebb utángyártottra. Érdeklődni email-ben, vagy telefonon.
VIDEO
Dunlop D211 Ntec eladó, nagyon jó profilmélységgel. Többkompnensű.
Robogó csere érdekel (Aprilia, Gilera, Yamaha)

http://kepesmotor.hu/honda-kro...
radiális főfékhenger ZX6-r
Sziasztok!
Bubis plexik eladók sok tipusra 10-12EFt közt,integrált irányjelzős hátsólámpák 12EFt-tól!
Szines Racing fékkarok 14000Ft/párl(felhajlós változatban is!),lábtartók,bukógombák,markolatok,idomba szerelhető irányjelzők,üléspúpok,tükrök kedvező áron!
Azonnal vihető yamaha r6 2006-2008 sötét bubis plexi!(10000Ft) tel:06303210309
mail:bali105@t-email.hu
Üdv Motorosok.
Utángyártott buborék plexik /típusonként akár több színben/, ezenkívül irányjelzővel egybeépített hátsólámpák, valamint fék és kuplungkarok, valamint üléstakarók. Fizetni előre semmit nem kell, utánvétellel postázok. Érdeklődni emailben. Köszönöm.