Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2
mire mi is haza értünk (195km) mis kipurcantunk ráadásul mint kiderült defektes hátsóval jöttem ,reggelre teljesen le volt engedve
Ja,ja,én a haladóba mentem 2 szer,a kezdőbe 1 szer-szerintem ekkor voltunk 1 csoportba-így megvolt a 3 szor 20 perc.Ki is fáradtam rendesen.
de te se az első menetben Kékvérrel mecseltem , az jó volt fel tettem a videót csak hang gyorsabb mint a kép
Láttam én is,hogy ott vagy a másik sorba,a miénk haladt rendesen,ezekszerint nem értél utól 20 perc alatt.
az tény hogy kívülről mulatságos volt de szerintem csak azért szart be mert egy búzaszem se fért volna fel neki
A hétórásiba hol mentél , indulásnál láttalak utána tökölt előttem két gyerek mert nem bőr ruhába voltak addig a ti sorotok meg folyamatosan gurult. próbáltam ismerőst keresni de sehol senki
Most mondták a tv-be,hogy egy vak fickó motorozott a ringen,az nem a szeki haverja volt?
Hát ezt kár,hogy nem láttam!
az nem a kawa volt hanem a haverja amikor elvitte utas motorozásra Jimyvel fent röhögtünk mert még a célegyenes végén beszúrtak és meg előztek egy másikat
Szekit jól megizzasztotta a B kawa
Az a sapkás csávó nem is motoros
Szasztok!Itt vannak a képek.
üdv és eladáskor pályán volt ááááááááááááááááááááá soha
á megnéztem aztán a vaterás cuccodat és nincs na mindegy
Bandit 250es van?
Bocs, Basi
Bas köszi a linket ,na ez a jó reklám.
És a nap mondása: Kékvér- hányan voltunk fent a pályán
Zozo- kb 50 en
Kékvér - és hol voltak a többiek?
Az egészről tudni kell hogy Kékvér indult elsőnek én meg harmadiknak.
Volt ám önbizalmunk.
Ráadásul amikor lejöttünk meg kérdeztem a regisztrációs kislányt hogy a lassú csoport megy még egy kört? Azt mondta hogy nem ,de a haladóknál még van három hely és abból kettőt kaptunk , úgy hogy még egyszer felmehettünk
Csá
Kicsit reméltem,. hogy ledörgölöd róla azt a gusztustalan színt az 1-ebe
Szasztok!
Majd este felrakom a képeket,amiket csináltam,most meló van,sajna.
Tegnap kiba...meleg volt ránk,de k...va jó volt megint kanyarogni a jó öreg ringen,megérte!