Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Upsz
az a Fazi felesége
2-évig nyugszin vagyok de egyenlőre ithol vagy nállatok ni nI
Hy Fazi.Ki volt az a szép szőke lány akinek nagyon "osztottad az észt",fehér top,fekete kis nadrág ja és szombat 13:00 fele
Na íme a kis drágaságom....
Ja igen, olvastam valami kis pitty-putty-ról. De nem az volt, hogy megúszta?
A bogyesz záró bulija, ha érted mire gondolok......
Na akkor ott a helyem.....
az minden évben a fórum éves záró találkozó szóval kaja,pija,pipa,horgászat,retró disco meg amit ki találunk augusztus végén szeptembert elején lesz szervezve bár az időpont mindig változik hogy lehetőség szerint jó legyen mindenkinek
Mentem volna, csak "sajnos" egy rokon lagzi pont akkor volt Kiskörén.....ráadásul még bele is futottam egy trafiba az M0-M5 áthajtásnál, 80-as majd 60-as táblánál mértek a gec.k. Várom a cehhet kb. 45 körülire saccolom...

A panyolai az mi lesz pontosan?
osztán te ménem vótál Tiszakécskén? remélem a panyolaira eljössz
Neeem....ez az én 9-esem. Pont most mosdattam meg, majd ebéd után lövök képeket és feldobom.
Naon szééééép.
Jimy vald be hogy ez a te hasszázasod
misánnóban és silverstonban is esőőőőőőőőőőőőőőőőőőőő
nekem jövő hét a terv mert lejár az ópel műszakija és a vfr-t is műszakiztatni kell hogy legyen jármű amíg az opel újúl.
no eu 2 wsbk digi.ro motodzsepe. lépek.
én már nem took ilyen képet készíteni a B-ről hál isten összeállt, tegnap éjjel kortyogott a gyomra de csak légtelenítette magát, a karbi viszont 5 év állás után termelni fogja a fúvókákat eldugító koszokat és zőőd dzsuvát ami offol mindent
Szeki! Nekem jövő hónapban műszakira megy!
Hali!
Vegyé nyugodtan Fuchs Silkolene Pro4-et, én is azt használtam, nagyon bevált.
Jó reggelt!
Banderasznak a képek.
már röfög a sas.
Na ja ha csak fényképezed akkor nem halad a munka.
helló mindenki.
a Helláé?az szija mindet
a cimborám 636-osa eszi a repsolt 3000 km-re egy litert töltött utána. a sima fuchs álltalában elég a 9-esbe, a full szintetikó felesleges bele. abban 12 000-t is elmegy. én legközelebb motult próbálok.