Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1 fasza gyerek van Ivancsan!
az meg en voonek
Ki mondta, hogy rád gondoltam?
Elég sok marhaságot összehordtatok itt tegnap
Míg más ember éjszakáig dolgozik, ti meg itt lebzseltek

Slipikének, hogy képbe legyen : Amiről a Fazi és a többi marha írogatott, az akkor volt amikor a bogyesz "bevonuló buliját" ültük Panyolán A sok részeg marha, mint pl. bogyesz(aki akkorra már eldurantott egy bmw blokkot) Feszt az én gatyámat huzogatták le(melegítő és alsógatya együtt ) még akkor is amikor a "külföldi" hajtóanyaggal töltöttük fel a gépjárműveinket Fazi fotót készített a hátsó ferjtájomról(asszem Ő csinálta) itt derült ki számomra, hogy egy buzitanyába keveredtem hisz rajtam kívül mindenki az volt a jelenlévők közűl
A lényeg, hogy többszöri kérésemre sem rakta fel ezt a fotót, mert írígy rá, hogy egy daliás férfi fenéknek így kell kinézni, és nem olyan laposnak kell lennie, mint az Ővé
Nagyából erről szól a történet
Te Bogyesz Béla visszaköltözött Enikőhöz, vagy mi van ?
Nem nálunk pörög a bót ma is egész nap melózom
De holnap megyesk csukázni
Buntibe vagy Pipo? ,
"reggelt!lehet hogy BENZIN kéne bele
Bogyesz a Tiszai benzin lehet ,kicsit vizes jó reggelt
Mikor indulnal?
Arra nem csak a vas szar hanem,az ut is
Melo van ma delig ,utana +arutoltes
Aludjatok MAAAA!
Jo reggelt trogerek
3.
Jó reggelt!
Dzzsssíííííííííííí!
első gondolat mi gondolom a cigit szívod vadul
2.dikk
1. első jó reggelt
az van hogy Sanyi magyarázza nekem ha a kipufogóba durran vezérlés,ha a szivósorba gyujtás na most a vezérlés a gyári jeleken van és az annó be ütögetett jelekkel is 1ezik a gyujtást meg nem lehet el állitani nincs rotor csak jeladó kettő(főtengej,vezztengej)többi a gyujtó trafó és a compi dolga akko most mi van
már megint nem megfelelő a benzin nyomás
pedig már vettél egyet kettőt a szivattyúból. na csá
a fos nem durrog, ha bengával durrog és fullad akkor üzemanyag ellátás, de ha gázzal megy akkor nem az,vissza durrog a szívósorba akkor szelep van nyitva vagy a vezérlés nem jól áll.
de ezt látom te is tudod, viszont bizonytalan is vagy a munkádban. valamelyik tényezőt szűrd ki.
jó éjszakát
jel adója vagy mi?mert az enyimból raktam bele az inyektorokat abba ment igaz ami benyaszivattyut vettem elég silány 3,5baros
úgy látom benzines, még füstje sincs.
jóccakát!
Injektor.