Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha elég jó keményke és csúszik faszán akkor én igényt tartok rá colos. Milyen méret és milyen állapot?
Kíváncsian várom a videot.
Az egy nagyon-nagyon túragumi. A Pilot Road 2-őt sem raknám fel utcára egy 6R-re ez meg annál is túrásabb.


Találtam most 1-2 tesztet és elég vegyes érzelmeim vannak egyik oldalon kap egy erős 4-es osztályzatot utána meg sorozatban 3-as alá! mondjuk külföldi fórumokon egy TL1000-es srác nem panaszkodott rá!
Igen. Dobd el.
Ja és simán jöhet a videó!
Valószínű érdekelne majd engem is! Csak akkor nem baszom el a fizetésem minden szarra

Még nyáron mikor vettem a motort a srác adott hozzá egy Michelin Macadam 100 X gumit! Esetleg erről tud valaki valami infót
Várjatokcsak... Úton vagyok teremből! Mit kaptok...
nagyon keveset mentem vele... vmi 03 volt a legjobb.. mondjuk Kawáwal is a gyári futóművel csak 02,9-et sikerült.. Amikor belekerült az Öhlins, a Pringen egyből 1,2mp-t javítottam, és mentem 06,8-at.. aztán pofára estem, mert elment az eleje.. aztán eladtam, így az Öhlins-sel nem is mentem a H ringen.. idén belehúzok... remélem...

LX
nem kicsit ért hozzá... az enyémhez megrendelt minden cuccot, és szépen a Yamahához igazította...

LX
Mennyit mész az R6-tal a ringen?
Fújjad lefele valami kék festékkel. Vagy csináltass rá nagyobb kawasaki matricát.
béla nekem olyan futóművet lőtt hogy hozzá se kellett nyulni..igaz eccer megtettem de gyorsan csavrgattam is vissza
persze... marad amit vettem... alig van benne még méter.. megkapta az Öhlins-et a kawából... Béla kezemunkája nyomán..

LX
ááá a sikánba fogja lenyomni az órát
aszonta együtt járunk maj a liszenszes napokra....
már nincs... át lett építve, Yamaha kompatibilissá.. gyakorlatilag az egész ház ki lett cserélve...

LX
Az edző kezelésbe veszi? A sikánban rá gyújt majd egy cigire is
Mitő?
Seggberugod?
há még millyen gyors lesz májusra
Ne buzizz.
Kell egy gátló, meraperecnagyogyors.
na ,látod...mondtam én hogy má az elsőn vagy
Mindjárt lekerülsz a 2. helyre
LX

Te is mondtad, hogy volna egy eladó gátlód, csek soké..
Mi az a sok?