Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mindent odaadok...kivéve a mocim és magam hát nem vagyok cukker?
egyszer töltöttem le ijjen konvertájoló fost jo is lett de volt valami adat vagy időlimit és csak a fél vidit formázta át...
egy rendes nő megosztja MINDENÉT a pasival. motorját, ágyát, barátnőit...
jóóóó majd megtarthatod a bukómat a bokszutcában
de ott a linknél ott van hogy töltsd le. 1 katt Format Factory a neve. Ma találtam én is. ingyenes meg minden, de nem volt időm még tesztelni.
ugyis odaadná....max maj azzal megyek a zx kupán.na mókuci?
jajj nekem ilyeneket ne linkejjé be mer télleg széjjelbaszom az egész kócerájt.konfüvesterületet.konkrétat na.
oké. nekem adhatod. elpirulva,de elfogadom és megköszönöm kedvességed
lehet hogy az mpeg 4et nem engedélyezik legújabban. De van program amivel át lehet őket alakítani amivé szeretnéd. pl.:
prog

+ lehet szar a telód
adok én neked olyan mókus 6-osát
má megint nem tudok videót feltölteni.tele van a faszom evvel.mpeg 4 ben veszi fel a telóm,de arról nem engedi fel.átküldöm bluval a másikra,arról felmegy...de nem jelenik meg-pedig már csomót töltöttem fel.na erre monnyá valamit elektroszámítógépeskép mert hozom a kalapácsot oszt megin megjavítom a laptopot....
kurvatisztán
dukkómentesen
és a versenyzőm
remélem azért legkésőbb Kawasaki napokra lesz valami. gondolom bebaszna ha addig kéne várni. Max elveszed mókus 6osát. Úgysem kell az neki. és ingyen volt.
majdnem. 2004es Kawazöld.
elég bonyolult a dolog még én sem látom át.messze van még ez...
amilyenre akarod...monnyuk milka lila?
tényleg, mikor lesz meg a 10es ha minden jól megy?
azt már inkább.itt van-e.
már kiadó
de mostmár a jó oldalát próbálom nézni a dolgoknak. Amúgy is át akartam fényeztetni.
hát akkor a 6os volt helyére.
nálam parkol
a 10 es helye nem nálam lesz
aztán leparkolom ott egy ideig. beállok a 10es helyére
köszíííííííííííííííííí