Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pesti lakótelepen megszűnne az áram ellátás akkor ott nagy lenne a baj
mert ha nincs áran víz sem aztán a saját szarukba fulladnának bele
persze lehet szarni a járdára is meg a parkolóba is de akkor meg egy fasza kis járvány pusztítana
itt vidéken legalább van húzós kút meg lehet ásni egy budit kb bárhol
szerintem erre van valami orvosi segítség(gondolkodós) Az anorexiásokat is betegséggel kezelik szerintem valahogy téged is ki lehetne kezelni ebből a kórságból, hogy végre egyél egy rendes pacalt vagy csülökpörköltet(gondolkodós)
Melyik részét, hogy élhetetlenek ezek a házak áram nélkül?
azé pottyantós budit még tudnék ásni meg a lyukra tudnék faragni egy tákolmányt a parkszájd szerszámaimmal(gondolkodós) Az ajtón lehetne autentikus szivecskés kivágás is(meghajlós)
😅
Most ettem meg megint a kortet.
Tegnap elokerult a fsgyasztobol egy megkezdett doboz fagyi, azt azert kenyszer hatasara megettem.
ha eljön az apokalipszis nem írogat itt senki vényeket az viszi a gyógyszertár betört ajtaján keresztül akinek van nyílpuskája 😅
De ezt te sem hiszed, remelem...
de a gyógyszereknek van ám szavidejük(órnaézegetős) Konzervből meg ettem már 30+ éveset is(meghajlós)
Amelyik megdoglik vagy szomoru lesz a facebook miat, azt alapbol is sgyon kellene verni, hogy ne fogyassua a rendelkezesre allo barmit is.
ha akar lát. ha valakire visszaelőzményezik aki neked válaszolt látja a hozzászólásaidat(kezeit széttáró)
Nem is értem miért tiltott téged? Egy csomó szórakozásból marad pedig ki 😅
fura kagylók ezek(gondolkodós)
miért teszed ezt magaddal?
vagy kibányásszák a börzsönyi aranyat, amiről tettem már egyszer be linket. Na akkor fog réz árát érni 😅
😅 és mégse megy 😂
Biztos nem volt jó de túlélhető. Na most ezt próbáld meg a panel 10 emeletén a városban. Állítólag a lakások tervezésénél még az is szempont volt, hogy ne legyen tárolóhely, ne tudj élelniszert felhalmozni mert így kiszolgáltatottabb vagy. Elég az áramot lekapcsolni és kész is vagy 😁 Ezért is akarok lelépni innen és minél jobban önellátó lenni.
mondtam én olyat hogy jó volt? utáltam a gyertyával futkosni
de túlélhető volt
És ez jó volt? Én erős negatívumként emlékszem ezekre, de ha valakinek ez jóleső volt mi gátolja meg abban, hogy most is így éljen? Nem másokat kell erre rávenni hanem gyakorolni előszö is a net végleges kikapcsolásával. 😄
ez igaz
de
ha most 2 napig nincs fészbuk már a nyugati népek összeomlanak....
ha 2 napig nincs áram akkor teljes káosz van kajás boltok kiürülnek a niggerek lapostévékkel futkosnak
na most akkor gondolj bele egy több hónapos rendkívüli esemény után mi lenne
minél fejlettebb a nép annál nagyobb a függés a technológiától
felénk a 80as években rengeteg áramszünet volt, sokszor napokig világítottunk gyertyával fűtöttünk szénnel és ettük a házi sonkát-szalámit, főzni meg főztünk a pb gázas tűzhelyen, ahol megegítettük a húzős kútról hordott vizet fürdeni(utáltam mert csak a szomszédnak volt húzós kút) és szartunk a kinti budiba mert még a 70es években követelmény volt
most ezek már nem így működnek, sok háznál ezek a rendszerek már nincsenek meg
A spanyolnatha sem omlasztotta ossze a tarsadalmat, sok minden maskeppen lenne az biztos, amugy elsosoRban a kovid a nyuggeek kozott es az alapbegseggel kuzdok kozott aratott.
azért a vírus meg a balfasz intézkedések egész tőkeerős iparágakat tettek tönkre, amik utána sok év alatt sem jöttek teljesen rendbe
mi lett volna ha ténylegesen baj lett volna? mondjuk az emberek 10% meghal 20% meg tartósan beteg? összeomlik a rendszer és nem csak a lisztből meg a budipapírból lesz hiány
Jó ötlet, beszálsz? Egyedül nem bírnám. 😆
Aha, te csak mint figyelmes olvasó vagy itt.
:-D
Ez a mai nap legegészségesebb és egyben legoptimistább hozzászólása.
A sok említett szerszámmal meg barterelsz tovább :D